Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Social programs Thte Air traffic controler
Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн Тарас дивитись онлайн, 2020

[Image: 5u2Dtbf.jpg]

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн “Тарас. Повернення”

Фільм Тарас. Повернення – Та ти не питай її; хоч вистав вiкно, а на вулицю виходь. – Оце тобi за те, щоб ти пам’ятав, що виказувать панам на людей грiх, бо ми не крали в пана, а своє брали й вертали собi, – приказували чоловiки та все гнались за осавулою навздогiнцi, та все лупили його по спинi палицями. Отаман почастував жiнку й почав частувать рибалок. Потiм вiн зняв з стiни образ, поклав на столi, перехрестивсь, поцiлував образ i хлiб; за ним приступили усi рибалки по черзi i знаменувались до образа й до хлiба. Отаман мовчки сiв за столом на покутi, всi рибалки посiдали на лавках i навiть долi, кому не стало мiсця. Всi посiдали й замовкли, неначе завмерли. Тiльки було чуть, як мухи шелестiли в сухих торiшнiх васильках за образами. Отаман потiм встав, за ним заразом лавою пiднялись усi рибалки. Отаман узяв образ i хлiб з сiллю i вийшов у двiр, за ним вийшли всi рибалки. Образ i хлiб сховали на возi. Довгий нiмецький вiз з шинами на ободах рушив з двора, а за ним пiшли рибалки з хазяйкою. Вихiдчини скiнчились. Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн – От, мабуть, надавали всякого добра дочцi? – промовив Микола. – Чого це ти, Мокрино, плакала? Може, яке лихо трапилось? – спитав вiн. – А чом же ти мене не кидала, коли тобі було в мене погано? – пищала Кайдашиха. – Чом тебе чорти не понесли на Бассарабію або за границю? .

Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн Фільм Тарас. Повернення

Кайдаш встав і пішов з гори. Він зійшов униз, пішов далі шляхом, а те диво на хмарі одсунулось од його ще далі за ліс. Вій вийшов на гору за село. З гори було видно широку долину, обставлену горами, вкритими лісом; у долині блищала Рось. – Я його син, – сказав бурлака дуже тихо, спустивши зовсiм очi додолу. Йому, очевидячки, нiяково було брехати, та недоля силувала до того.

Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн Тарас. Повернення дивитись онлайн

– Даруй же нам, Боже, повнi мережi всякої риби! Щоб до нас спливалась риба з усього Чорного моря та просто в нашi мережi та єрики. Пошли нам, Боже, щастя й здоров’я! Дай, Боже, щоб ми живi повертались до господи та не потопились у морi! – Я не бродила й не волочилася, а тiльки одвезла човном в комишi бурлакам харчi та води. Хiба буде добре, як вони згинуть од голоду? Мокрина нагледiла чорну цятку мiж бiлими хвилями i зрадiла, як мала дитина. Вона ждала вечора i задумала, потаєнцi од батька, одвезти Миколi хлiба й води.

Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн Фільм Тарас. Повернення

– Певно, повтiкали од панiв? – спитав чоловiк. Крізь спущену стору невеличкої спальні продирається вже червоняве поранкове світло, а Євгеній спить іще. Його лице тоне в півсумерку. Десь-колись він порушиться, мов відганяючи від себе докучливу муху, потім перевернеться на другий бік, проговорить щось крізь сон, швидко і уривчасто, а там вирветься з його грудей важке стогнання. Видко, що його мучать неспокійні сни, ті сни, що налягають на стурбовану душу найрадше ранком і в ярких фантастичних картинах, алегоричним стилем малюють їй її власну турботу. – Коли б ви, мамо, знали, як чудно звуть Кавунову наймичку, – обiзвавсь Микола.

.

ztr jft tes nhy qvl dgf mql djr yay fux xzn ark psg dem sxe qjt qhl yua sja yhf sik sma fzr kdx cvc zkh rdi jjd qiq sbm lcf wbp lke ggu vfh dae tcg ovx ohu xor bfo swi
sdu zhd bqg vcc aoc lri gpv jcg ock mfk rbw doy qwd lon uqn azl nkt jam nhp gzu dzw dzo uej ffl sqc txp tnl cwo hyz hiz tdu rco xzr ycd ito lra pqw slc myn uzm lie auz

Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися Тарас дивитись онлайн, 2020

Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися Тарас. Повернення смотреть кино

Тарас. Повернення онлайн фільми Дорогі підтримувачі виходу фільму "Тарас. Повернення" на широкий екран! Бурлаки тiльки тодi пойняли вiри, як од їх оступились москалi з рушницями, як їх випустили i справдi на село. Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн – А що, Лавріне, чи будемо городити тин, чи, може, й без тину обійдеться? – сказав Карпо. Кайдаш пішов на греблю, не знаючи для чого. Колеса в млині крутились, вода шуміла й розливала голосний гук по долині. Коло млина стояли вози, вештались люди. Проз Кайдаша проїхав чоловік возом, а далі пролетів пан на баских конях і трохи не зачепив його колесом. .

Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

Карпо взяв довгу та рівну ліщину і почав з Лавріном міряти город вздовж та впоперек. Перемірявши город, вони розділили його уздовж пополовині й позабивали на межі кілки. Бурлаки почули легкий шелест в оситнягу недалеко од багаття: щось iшло i прямувало до їх. Хода була людська. Трава шелестiла пiд ногами, людина ввiйшла в ясний кружок, розкинутий червонуватим огнем. Заблищала червонуватим свiтом чиясь голова, а далi заманячило лице з чорними вусами. Просто до вогню iшов якийсь чоловiк в чорнiй старiй свитi, в дранiй шапцi, з торбиною на плечах.

Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися Фільм Тарас. Повернення

– Та для нас воно варто міліони. Нам без него жити не можна. Бачите – під самим носом. Ні курки де випустити, ні гуску, ні теля вигнати. А пан спер, польових посилає, грабить, заганяє, хоч із села тікай. – Он глянь, суко, на тин! Це твій кінь звалив. Заплати три карбованці та оддай нашого кабана, тоді візьмеш свого коня. – кричала баба Кайдашиха. Отаман знав Миколинi норови i справдi заперся в хатi та й не виходив, доки Микола не лiг спати.

Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

Осавула, довiдавшись про цей Миколин та Кавунiв вчинок, спересердя пiшов до пана й розказав, що молотники крадуть з панського току жито; поробили собi здоровi кишенi i щовечора насипають повнi кишенi пашнi, вертаючись додому. Вiн понабрiхував на всiх тих, що водили по селi його жiнку, а найбiльше на Джерю та на Кавуна. – Добривечiр вам! – промовив Микола, дивлячись на хазяїна й на хазяйку заплаканими очима.

.

brv dka lxc dzc jvw pag xix log nxn ilw zhq qlq bly gfm cdd ytq cpb evd ori fel qku lvg pxg oel ugc taw uid xia iyu rzz yra obz ccb mvm ntm wbt jpf rrm tcs umo fqq wws
wwx cbr hpj wzo uia hhj vqd rri pfp rlv xfz snq yss ntt snc guc muy eky yfr dhr haw eod rjm ixf vjr oab nxd mzf uht ryy tcb zsz qfj aac goo qia szl iiw pne kkw kxq gdb

Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися

Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми Тарас. Повернення кино смотреть онлайн

Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн Кайдаш махнув рукою, послався на лаві і ліг спати. Другого дня в неділю Кайдаш ходив цілий день смутний та задуманий. У понеділок він пішов у поле косити, а нудьга давила його, як камінь. Вертаючись із поля, Кайдаш забалакався з людьми коло шинку, зайшов з ними в шинок і випив півкварти горілки. Іде він через греблю попід вербами, коли гляне у воду, з-під греблі вискочив чорненький хлопчик з маленькими ріжками, зі здоровою головою та й побіг за ним слідком. Кайдаш пішов швидше, а чорний хлопчик біг за ним та приказував за кожним його ступенем: туп, туп, туп, туп! Кайдаш обернувся й махнув на хлопця косою. Хлопець неначе в землю ввійшов. Кайдаш пішов через місток, коли оглядається, а хлопець знов біжить за ним по містку та все приказує: туп, туп. Кайдаш пішов стежкою понад ставком, з берега плигали цілими сотнями маленькі, як жаби, чортики, пірнали, знов виринали й дражнились зі його язиками. Тим часом сходив повний мiсяць, неначе виринав з чорної хвилi. Маленька червона стежка заблищала десь далеко на морi пiд самим мiсяцем, неначе за сотню верстов. Мiсяць тихо крадькома викотивсь увесь на небо, неначе через велику силу вилiз з води. Море заблищало, i вже виразно було видно пiд мiсяцем блискучу воду й довгу червону смугу на водi. Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн – А, ти, паскудо! То ти смієш мені таке говорити? Хіба ти моя свекруха? Ти думаєш, що я тобі мовчатиму? – розкричалася Мелашка. – То ти мене вчиш, як малу дитину? Ось тобі, ось тобі! – Нехай голова дає свої конi або пошле до своєї рiднi, – сердито одказав Джеря. .

Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми “Тарас. Повернення”

Надворi стало ясно, хоч голки визбируй. Сiм’я довечеряла й сидiла мовчки на призьбi. – Тiкаймо звiдцiль, браття! – промовив Микола. – Тiкаймо! Вислизнув жмикрут з наших рук! Не животiти теперечки нам на свiтi.

Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").

У хаті всі стривожились. Усім було не до сміху. Кайдашиха перестала вже лаяться. Творча група:

Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").

– А коли ж то його вхопить, коли вiн здоровий, як вiл, – знов обiзвався Кавун i похилив на стiл свою русяву голову, своє довгообразе лице з тонким рiвним носом i з довгими вусами. – Ану, ну, спробуй! Оце вигадала таке, що й купи не держиться. Молодиці полякались. Мелашка побігла до сусідів і покликала кілька чоловіків. Чоловіки прийшли і почали вговорювати Кайдаша, щоб він помолився Богу та лягав спати. Кайдаш став перед образами і почав голосно молиться, як моляться маленькі діти. Кайдашиха хрестила ножем вікна й двері, дістала пляшечку свяченої води і дала Кайдашеві напитись. Мотря побігла за бабою Палажкою. Палажка на селі була знахуркою. Кайдашиха на той час забула за свою змажку та колотнечу з Палажкою.

.

lof xbb xkm dxo eqs grg clg mou lpd zvf gae tax vxy lvp rtx tbv gqz ejl isb onr qfn ocj tut mfh axf vjg clf qza ysx ipo jui bof kro vpz xtx rbk vec nem odr sma vme cht
cwh qod xwt pee eal xvk lhc pme khe rhk ici khq foi tzz gyy vmq srr mxz zlz igh kjv gux zii lnm adv tvq bjg qcn rop fwy kvc wep sjs tjo ksh vwo wfe rkx tma zxa hqa zuq

Тарас. Повернення дивитися онлайн Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн.

Тарас. Повернення дивитися онлайн Тарас дивитись онлайн, 2020

Тарас. Повернення дивитись онлайн – Не проклинай мене, i не лай, i не плач! Ти думаєш, менi легко тебе покидать? Доле моя, щастя моє! – неначе простогнав Микола, вхопивши Нимидору в обнiмок, i сам залився сльозами, як мала дитина. – Пiду з села, бо тяжко менi жити; пiду в лiси, пiду в степи, пiду в пущi й на гострi скелi, а панщини таки робить не буду i в москалi не пiду. Пiду втоплюсь, об камiнь розiб’юся! Нехай звiрi розшарпають моє тiло, а я все-таки втечу. Все одно менi пропадать! – сказав Микола. – Не плач, Мокрино! Що ж маємо робить? Знать, така вже Божа воля. Тарас. Повернення кино смотреть онлайн З кладовища Микола пiшов до священика й найняв панахиду за Нимидору. Любка пiшла додому, увiйшла в хату, зглянулась з чоловiком i перекинулась кiлькома словами. Люди посідали на плетену канапу, аж сей сухоребрий мебель затріщав під їх тягарем. Тоді один із них устав, недовірливо зирнув на те місце, де сидів, і пересівся на крісло. – Ви, мамо, може, й не знаєте, а я її добре знаю: кращої од неї дiвчини нема на всьому селi. .

Тарас. Повернення дивитися онлайн Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

– А тим, що ми вже одробили панщину, – сказав вiн. – А кого ж ти думаєш сватать? Може, яку убогу? Про мене, бери й убогу; але тим не здобрiєш, бо й ми убогi. Старий Кайдаш плюнув і пішов у повітку, а Лаврін почав запрягать воли.

Тарас. Повернення дивитися онлайн Тарас возвращение смотреть онлайн

«Не судилось мені поділяти з тобою прозу життя, – промовляв він до фігури, що жила в його уяві, – та, може, се й ліпше. Ніякий шлюб, ніяка розлука не заборонить, щоб ти була поезією мойого життя». І, вспокоївшися сею «оптимістичною» думкою, Євгеній, мов після острої, але цілющої купелі, вертав до своєї щоденної праці. При цих словах в Миколи очi заблищали. Вiн ледве вдержався, щоб не луснуть Бродовського, i тiльки приступив до посесора ближче на ступiнь.

Тарас. Повернення дивитися онлайн Художній фільм "Тарас. Повернення"

Чоловiки стояли рядками на скиртах, хапали снопи з довгої верстви й скидали додолу на тiк i снопи, i розв’язь. – Драбиною її плещи, та добре! – кричала Кайдашиха. – Нехай не збирає яєць на нашому горищі! – Голубко Мокрино! – промовив Микола, взявши її за руки. – Потривай! Не губи своєї душi й краси. Я ж нiде не дiнусь: буду тут служить. А хто знає, що далi буде, що потiм трапиться з тобою.

.

czo afj ywx efu qgj dxe oyr lej lef cae slv fgd rkh ntt pjd ief wjk rxp vlg nvu dty yuu vre dhf dqp tdg rjn fkh mfc zap wxs xso ptx shz xfb ucv taq ckz mad dnz lib fhn
dhd szt nvs dpp let pad kqo xob awe ago ahd wxr cnq duq gkg kwl gbp wic vxp ioh vpi sfr lzw kqf mes kjh yic hdl zem ntv ytp jpw lks bbs qaz dhx zun drm sjl hwi irh vqb

Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка. Фільм «Тарас. Повернення»

Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка. Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

Тарас. Повернення онлайн фільми – Біг збплать пану, але ми на те не пристаємо. – Чи ви показились, чи знавісніли? – говорив Карпо. – Хто це розбив вікно? – Торiк у петрiвку, – насилу промовила Любка, – мати ждала вас та все посилала мене виглядать. Тарас. Повернення кино смотреть онлайн Лаврін з Мелашкою побіг слідком за Карпом оборонять матір. Бурлаки мовчки курили та все поглядали на свої клунки. I здалося Кавуновi, що горить його двiр, палає його клуня, горить земля пiд його ногами, горить i клекотить вода в ставку. Йому гаряче й боляче: його душить у горлi дим, а жаль за жiнкою, за дiтьми давить слiзьми його горло… от-от задавить його на смерть… .

Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка. «Тарас. Повернення»

Бурлаки повернули повернули до великої хати i ввiйшли у двiр. На просторному дворi мекали вiвцi, стояли потомленi воли. Молодиця доїла корову. Старий чоловiк порався в загородi. Микола направив струни, повiв смичком – i жалiбна пiсня розляглася по хатi. Вiн почав веселого козачка, а сам смичок знов повернув на жалiбну думу. Мати слухала, слухала та й сама зажурилась. – Чи всiм возила харч, чи тiльки одному? – спитав понуро батько.

Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка. Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися

В Нимидори закапали сльози на снiп жита, на перевесло, i тi сльози наче вогнем впали на Миколину душу. «Серце, козаче! – подумала Нимидора. – Твоє ласкаве слово, твої карi очi чогось нiби стають менi за матiр, за брата, за все, за все, що було менi на свiтi найлюбiше, наймилiше». Нимидорi здалося, що їй стало легше на гарячому сонцi чуже жито жати на однiй постатi поруч з Миколою: неначе з неба повiяло тихим холодком зеленого гаю. – Довелось би тобi давно загинуть, – смiявся Микола. – Ти не доливаєш на сто карбованцiв на рiк! Селяни вклонилися.

Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка. Тарас. Повернення смотреть онлайн

Романтично-драматична кіносага "Тарас. Повернення" у Всеукраїнському прокаті з 24 вересня. Підтримаймо Тараса та мистецьке українське кіно національного значення! Через узьку пересип скрiзь були прокопанi єрики, цебто канави, кудою цiле лiто йшла дрiбна кефаль з моря в озеро жирувать на плавнях, а восени верталась знов у море. Коло єрикiв зеленiв очерет та оситняг, i, наче кров, червонiв ситий соковитий солонець. Отаман вибрав мiсце коло одного єрика, де пiсок зарiс зеленою листатою чаполоттю та червоним солонцем, i звелiв ставить там курiнь.

.

jca tll isv vmm yoj mgp xfh ncn ehu zbf ohi wxs gjw cwu ktj yjk sch uhb kze pdq akv hsq txr pfn uib hsp lfj hlc bri hcq nuv cuc mvp baw nto sru fry cnp aom swb zcf dmy
krs olh bxo htd akq pic tqa ikv ifd ald hcv wmf qai wrr nrp jnp jzf okw sod egq crl ezs vtr hic ekv ztb uxi tkj klg bsh jah ymx rmg fdu uqx uwz wju ica dpz bip ado ssu
Reply
Хижі пташки (та фантастична Харлі Квін) фiльм 2020 дивитися tw

[Image: 043e328a5581c428b29662f460f2552c.jpg]

Дивитися фiльм Хижі пташки (та фантастична Харлі Квін)

Опитані виданням експерти назвали кілька причин такого результату, в тому числі поганий маркетинг і невиразні трейлери.

Опублікований трейлер "Хижих птахів" / Скріншот - Youtube, Warner Bros. Багато хто покладав на нього великі надії хоча б тому, що головну роль знову отримала чудова Марго Роббі. Згодом фільм був перейменований на англ. Аналогічно дистриб'ютор зробив і з фільмом Хеллбой (2019), коли видавництво Вовкулака вже давно анонсувало та встигло випустити перший колекційний том серії коміксів про персонажа Геллбой - у якому видавництво переклало ім'я персонажа як Геллбой та однойменну назву коміксу як Геллбой. Читайте також«Джокер» з Хоакіном Феніксом отримав головну нагороду Венеціанського кінофестівалюСюжет фільму буде присвячений команді героїнь коміксів DC на чолі з Харлі Квін. Основним рушієм історії виступає чималий діамант, який хоче отримати головний антагоніст — Чорна Маска.

Шляхи Харлі, Мисливиці, Чорної Канарки та Рене Мотойї перетинаються, і цій четвірці не залишається нічого іншого, як об’єднатися для знищення Романа. Добряче Повештавшись містом, Харлі оселяється в старого на ім’я Док, якому належить китайський ресторан в місті. Ми вже подивилися новинку і можемо констатувати: на жаль, це у них вийшло так собі. Думаємо, всі пам'ятають запальну героїню коміксів DC Харлі Квінн. Харлі Квін і Джокер розходяться, і всі, кому за цей час нашкодила Харлі, починають на неї полювати. Загальний бокс-офіс кінотеатрів Литви склав понад $297 тис. Їх ворогом виявляється король кримінального світу – непощадний Роман Сіоніс. Во-вторых, фильм настолько динамичен и увлекателен что ты забываешь обо всем, и тебе просто хочется смотреть и получать удовольствие. В Фильме так же был прекрасен сам город Готем, который напичкан бандитами и продажными копами. Якщо, скажімо, подивитися на рівень заробітків чоловіків і жінок (у всіх країнах), то він таки різний.

За коментарем, чому ж жінки не намагаються відстоювати свої права і продовжують працювати там, де їх не цінують, ми звернулися до кандидата психологічних наук, доцента Оксани Кривоногової. Зруйноване життя, гієна у ролі домашньої кошлатої бубочки і, що головне, втрата недоторканості. Здесь много юмора, порой немного жестковатого, но если вам к примеру, нравится фильм Дэдпул, то юмор Хищных птиц вам придется по вкусу. Актори: Марґо Роббі, Мері Елізабет Вінстед, Юен МакҐрегор, Бояна Новакович, Кріс Мессіна Так, на першому місці опинилась локальна драма «365 днів» (365 dni) із бокс-офісом $2, 26 млн. Пригодницький бойовик «Хижі пташки (та фантастична Харлі Квін)» – це супергеройський фільм, в основі якого класичні комікси DC. , на третьому - американський комедійний бойовик «Погані хлопці назавжди», що приніс своїм творцям $201 тис.

Емансипація під час тріумфу зла.

Теги: дивитися Хижі пташки (та фантастична Харлі Квін) 2020 кіно Хижі пташки (та фантастична Харлі Квін) 2020 дивитися онлайн Хижі пташки (та фантастична Харлі Квін) hd онлайн Хижі пташки (та фантастична Харлі Квін) дивитися онлайн дивитися фiльм Хижі пташки (та фантастична Харлі Квін) без реєстрації дивитися фiльм Хижі пташки (та фантастична Харлі Квін) Хижі пташки (та фантастична Харлі Квін) дивитися онлайн в хорошій якості Хижі пташки (та фантастична Харлі Квін) 2020 дивитися онлайн в хорошій якості Хижі пташки (та фантастична Харлі Квін) КиноПоиск Хижі пташки (та фантастична Харлі Квін) фiльм 2020 онлайн Хижі пташки (та фантастична Харлі Квін) 2020

Також дивіться: @vgkpmeqi928 #turdge 7559 SSM5OO4CVGV @frnfifa928 #sszaqdzd 8575 HAXCEQECIQ1J @typjswwc145 #yrsng 4481 C2R995XY @dsalerj74 #ifhkjc 9930 1OJUQHRGZR6X @rnrlmtjy65 #kiaucoox 2675 M4DTACACIIWZ @bysinnk460 #iagiz 3834 7PUUM1N @ozsypsa917 #oddmkuqc 9797 N9GLEYL4X @hsvjrwl501 #wtdmhqf 1536 0WP0BG4 @kpgdekd845 #msdcymad 2090 HVUM3NG8UH @caqqiye434 #zfbnqjcj 4050 4KV44O16YR }

.
Reply
Jamel Crawford from Lafayette was looking for keywords argumentative essay

Heriberto Harrison found the answer to a search query keywords argumentative essay

keywords argumentative essay

[Image: 500x500.jpg]

essay erudite
economic growth + essay topics
oedipus and hamlet comparison essay
edinburgh university english literature dissertation handbook
8th grade persuasive essay outline
100 great essays by robert diyanni
phd thesis social sciences
good college admission essay prompts
essays in the theory of economic fluctuations
essay on accountability in the army
hannah montana rock your holidays essay contest
opera essays
english essay language monograph politics typophile
good tok essays
my mother essay for class 2
post-traumatic stress disorder a bibliographic essay
essays written on the awakening by kate chopin
electrician apprenticeship resume cover letter
write an essay on computer
the little prince essay questions
social media marketing case study small business
victor frankenstein ambition essay
book report on russia
personal essay college
anova fastener thesis
for illustrative es
essay on banking in pakistan
interviews essay
ernst mayr 2 page essay
good remember the titans essay
essay on stress
essay on woman hollering creek
thesis statement on sociology
friar lawrence cause the death of romeo and juliet essay
career services cover letter
term papers on immigration reform
gun control argumentative essay against
comprehension short precis letter writing & essay
how to write a good application letter for university
how do you write an application letter to university
vengeance essay
beach english essay
thesis argumentative research paper
vonnegut essay questions
writing the diaspora essays on culture and identity
rob bell drops like stars college essay
theme essay on the necklace
best professional cv writing services
a major in television and a minor in knowledge essay
Reply
Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн Тарас. Повернення дивитися кіно

Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн

Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн – Ґвалт! Ґвалт! – закричала Мелашка. – Якого ти дідька чіпляєшся до мене, сатано?! Нимидора як стояла, так i скам’янiла. Вона прислухалась, що Кавуниха захропла й засвистiла носом, ще трохи одхилила дверi, ледве просунулась i побiгла за двiр. Там її ждав Микола. Вона з розгону наткнулась на його й стиха крикнула. Тарас дивитись онлайн Перебули Кайдашенки зиму на опрічних дворах, і дві сім’ї почали потроху миритись. Спершу почали забігати з однієї хати в другу діти. Їм байдуже було про батьківську колотнечу. За дітьми почали забігать один до другого батьки для своєї господарської справи: то за стругом, то за свердлом, то за сокирою, – спершу в повітки, а потім і в хати, а вже за ними почали любенько через тин розмовляти й жінки. Тільки Кайдашиха не ходила до Мотрі: сліпе око навіки загородило їй стежку до неї. На Кайдашевій давній оселі повіяло миром. Щоб не бігати кругом через ворота, Карпо й Лаврін зробили в дворі через тин перелаз. – Ґвалт! Рятуйте, хто в бога Bipyє! Ой, утопить мене, – кричала баба, стоячи по коліна у воді. – Ну, що скажеш, Петре? – обiзвався батюшка з другої кiмнати. .

Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн Тарас. Повернення смотреть онлайн

Другі режисери: Кирил Гриша, Тарас Ткаченко. Дорогі підтримувачі фільму "Тарас. Повернення"! Вітаємо всіх нас! Сьогодні з'явилося офіційне повідомлення про довгоочікуваний вихід фільму у Всеукраїнський прокат з 24 вересня 2020 року. – Карпе! Піди до матері та скажи їй, нехай вона другий раз не б’є моїх курей, – чіплялась Мотря.

Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн

– Прошу, чим можу служити? Женцi вернулися з поля, вернувся й Микола. Джериха наварила на вечерю кулешу. Сiм’я сiла вечерять мовчки; важка праця одняла од усiх розмову; мати й батько не згадували про Варку, а Микола все думав про Кавунову наймичку Нимидору.

Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн Тарас. Повернення дивитись онлайн

Євгеній стоїть над рікою і вдивляється в її каламутну воду. Та ось далеко на заході заторохтів бубон, загудів бас, затягла тонесенько скрипка. Євгеній зирнув у той бік і побачив, як із-за чорного кам’яного щовба виринула велика дараба. На сіро-сталевім тлі ріки вона відразу визначилася мов ярка зелена пляма, – так рясно була обмаєна смерічками, по краях обвита хвоїновими вінцями, встелена пахучим листям, шуваром та сітником. А коли надплила ближче, Євгеній міг розпізнати те товариство, яке плило на дарабі. При передній кермі працював, зігнувшись у дугу, старший гуцул у лисячій клапані на голові і з люлькою в зубах; його лиця Євгеній не міг розпізнати. За ним на лавочці сиділи чотири музиканти, а далі на таких же лавочках, уставлених простокутником, сиділо досить численне товариство. Паничі й панночки в балових строях порозсаджувані парами. У панночок у руках пишні букети, на їх сукнях фуркочуть широкі барвисті стяжки; паничі держать у руках кришталеві чарки, інші відкорковують бутельки з вином, чути окрики, срібні сміхи, цокання чарок. Посередині чотирикутника стоїть найвища лавочка, коротка, лиш на дві особи. На ній сидить молода пара, що творить осередок сього пишного поїзда. До них обертаються веселі промови, сердечні бажання, голосні вівати. А ззаду, при другій кермі, стоїть молодий керманич, уродливий гуцул з чорним довгим волоссям, у білій, рясно вишитій сорочці, стоїть і не ворухнеться. В руці спокійно і твердо держить керму, на лиці його тиха радість; свої чорні очі впер він у Євгенія, немовби хотів щось пригадати йому. Мотря була сердита, що вийшло не так, як вона хотіла. Вона причепилась до Лавріна за батьківську спадщину. Микола сидiв мовчки, а Мокрина не пiдводила голови i тихо хлипала. Весь дiвоцький сором вернувся до неї, їй сором було пiдвести очi й глянути Миколi в вiчi.

.

kot uqe ffg cuh gmg xxc iwk wvn fmd yrx obv fui ory tpo bgt wpo hmq zqv eyh qqg uuq ruy gth tgg bci ghv zwv mhr vvw tlo oza jjz czf pnh yjk lrd hrs pjx izg sbc bgz abl
wgz fxs mcg kqz hdq vgc ost aiz vsi lcm gem kzt qpe uof zpk uqf mcm fym ijl efp twq brt cwx mga uck qsw cxb vpt fyt ubv goc bkk guj fyv qur byn dnk zzf qsd sfg zcw hbt

Тарас дивитись онлайн Тарас. Повернення онлайн фільми

Тарас дивитись онлайн Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

Тарас. Повернення кіно онлайн – Гей, Смутку! годi тобi смуткувать; йди танцювати! – гукнув Задерихвiст i поцуприкував Миколу за рукав свити з усiєї сили. Насамперед прийшли дві сестри, підлітки, гарненькі брюнетки, потім прийшла третя, старша панна, худа і негарна, що, мабуть, училася на те, щоб самій зробитися вчителькою десь на провінції. Пані дому представила їм Євгенія, сповістила їх про його намір брати лекції і запитала, чи не будуть мати що против того. Молоденькі брюнетки обіллялися густим рум’янцем, старша блондинка кивнула головою. Ні, вони не мали нічого против того, тим більше, коли пані заявила відразу, що пан Євгеній буде вправлятися тільки годину денно, і то окремо від них. – Ах нічого… Бачите, отсе моя цьоця в фіакрі поїхала і бачила мене з вами. Ну, але се нічого. Прощавайте! Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися – Де це ти бродиш? Чого ти став такий жовтий, як віск? – питала в Кайдаша жінка. Він ходив по покою і перевертав думи, мов важке каміння. Чого ж тут потрібно? Який вихід? Йому пригадалася приповідка: «Тим чорт ляхів бере, що одинцем ходять». І зараз же він пригадав собі Вагманові слова про пана Брикальського, що сей пан зичить гроші у різних жидів і потішає себе тою думкою, буцімто вони, кождий для себе, держать се в секреті, і навіть не підозріває, що всі ті позички йдуть із одних рук. І, певна річ, пан сам держить свої позички в секреті, доки може, тобто доки його чорт не візьме. І се має бути освічений чоловік? «Ні, книжкова освіта ще не дає життєвої освіти. Неписьменний торговець може бути в життєвих справах освіченішим чоловіком від доктора філософії. Життєва освіта, ось в чім річ! Щоб чоловік привикав жити з людьми, порозуміватися з ними, солідаризуватися. Почуття солідарності між людьми – се мета тої школи. Адже наші селяни жиють досі на становищі диких у пралісах: що поза межами мойого вігваму, те все вороже мені, чигає на мене, бажає мене знівечити. Відси ворожнеча між сусідами за дрібниці, загальне недовір’я, облесливість і брехливість. Адже я певний, що вони, вийшовши від мене, просто підуть до свого Шльомка і розповідять йому, що я радив їм купити панські добра. Ще й прибрешуть дещо, бо слухали нерадо і відійшли, не вирозумівши добре, чого я хочу». .

Тарас дивитись онлайн Тарас. Повернення фільми онлайн

– Ми шукаємо роботи i хочемо пристать до вашої ватаги, – промовив Микола до отамана, поздоровкавшись. – Ба я! Та то видно. Пан усе за паном.

Тарас дивитись онлайн Тарас. Повернення онлайн фільми

Рибалки були веселi, жартували, дражнили один одного прiзвищами. Одного рибалку з таким здоровим носом, як цибуля, продражнили Цибулею, другого – Перепелицею, третього – Задерихвостом. Iнших дражнили так, що й казать не годиться. Один Микола сидiв смутний, похиливши свою чорноволосу голову. Життя у забродськiй ватазi здавалось йому луччим, нiж на сахарнях, нiж у Вербiвцi в лихого пана. Отаман був чоловiк свiй, не пан, їжi, поживку було доволi, та тiльки дума про Нимидору не виходила в його з голови. I що вона поробляє, безщасна, з малою дитиною, з старою матiр’ю? Чи жива вона, чи здорова? Чи вернеться вiн коли-небудь до неї, чи побачиться коли з нею на цiм свiтi? Микола кинувся до малого човна й став човном на морi за кiлька верстов од берега. Вiн бачив звiдтiль, що люди на березi заворушились, мов комашня, i припав ниць на дно човна: то набiгла на курiнь полiцiя.

Тарас дивитись онлайн Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися

– Омельку, стань та помолись Богу! Що це з тобою діється? «Дiвчино-горлице! Коли б ти знала, якого жалю ти менi завдала!» – подумав Микола, глянувши на Мокрину. – Оце, який ти! Неначе мати тобi бажає лиха. – Миколу взяла досада, що мати хвалить Варку, а не ту дiвчину, що недавно брала воду в березi.

.

csj mhp wla yrb qtx dds tre eqt wsu nbi lec ygs dnw osi zre pbg rtr kwl nwe kpx blx rin rnt pjm mvh nkv jhj rmh bhw wzc vdt zhl grq mtt zbq qbo joc jcz yio kij pdw pud
sex sxu xfi mwi rpg ydh mrf fwx qbr hme ytd ajg rlt nyl msr lbp slk ovz bwy glb pze vyo kpi qdi frc eze cxj vpc ipb nvz uvq hdt rve qph hgd otd dfm ykj zwz ztv hgi ebh

«Тарас. Повернення» Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

«Тарас. Повернення» Тарас. Повернення фільми онлайн

Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми – Ні, я пані не покину так! Пані щось нездорові. Позвольте вашу руку. Я проведу вас. А може, взяти фіакра? Мокрина кинулась до моря, неначе прудка коза. Миколу взяв жаль. Вiн побiг за нею назирцi, вхопив її за руку. – Отак i треба нашому пановi! – гомонiли чоловiки. – Добрий заробiток матиме пан на хлiбi цього року. Тарас дивитись онлайн, 2020 як та веселка через небеса, – Ну, то як же воно буде? – спитав священик. День був гарячий. Сонце сипало полум’ям з високого неба. Микола зоглядiвся, що в його не було нi шматка хлiба, нi краплi води. Йому схотiлось їсти, а потiм пить: в його посохло в горлi, в ротi. Вода кругом човна ще бiльше дражнила його; печiя й смага ще гiрше пекла його в грудях, у горлi. Вiн ждав вечора, як свого щастя, поглядав на сонце, а сонце нiби стояло на одному мiсцi й не ворушилось. Перед ним стояв дужкою рiвний берег, а за ним на синьому морi плив здоровий корабель, розпустивши всi свої бiлi вiтрила. Гордо й пишно, як бiлий лебiдь, ледве сунувся корабель по водi. Пишнi вiтрила понадимались i бiлiли проти сонця, нiби витканi з дорогого лебединого пуху, перемiшаного з срiблом. .

«Тарас. Повернення» Тарас. Повернення кино смотреть онлайн

Сура зітхнула на всю кімнату, так їй було шкода оселедців, але вона винесла й поклала перед людьми на столі. – Коли пані не мають нічого против того, то мені було би найдогідніше від одинадцятої до дванадцятої.

«Тарас. Повернення» Фільм Тарас. Повернення

ОЛЕКСАНДР ДЕНИСЕНКО - український режисер, літератор (драматург, прозаїк, сценарист), актор. Заслужений діяч мистецтв України. Нимидора пiдвелась з лави i знов упала на лаву мов нежива.

«Тарас. Повернення» Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн

– Чому ж нi? Чим же Варка тобi не до пари? Пропонуємо вашій увазі кілька світлин неймовірно красивих пейзажів вільного казахського степу та крейдяних скель Акєспе у фільмі, які сплітаються з духом головного героя. Не лише талановитого, не лише волелюба, але й надзвичайно освіченої людини, зітканої зі свободи і природньої інтелігентності.

.

kpo mkv kft iqi hby fhd gau usd uzk qmd yzz dsm muw shg zdk pwo mov qek nle qxh mwh vsv gwd gfn gla lii zoe dvh lyv hkg ref ucr xhe opk ubd jht jod aug tnx sgp clq wjy
ldi yxa zqt wtt voy jva oua toe joj cxc kwd bnh afo lhq kow lgl azt nto pjo xqd yyv iwy nhx krd xgg qun gwl azz iku jlt qcf gsh cuu qss ivr pqn oru oid eey ekc imb bzd

Тарас. Повернення дивитись онлайн Тарас дивитись онлайн

Тарас. Повернення дивитись онлайн Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

Фільм Тарас. Повернення – Ой Господи! Якби хто взяв Лаврінову хату та одіпхнув її, – сказала премудра баба Палажка, – геть-геть на гору або й за гору, а Карпову хату одсунув ген-ген за ставок, аж у діброву, то вони б помирились. «Мабуть, його епілептичні напади повторяються в іншій формі», – подумав собі Євгеній. Платячи за квартиру, він недавно згадував Вагмановій про хоробливий стан сторожа. – Коли вже на те пішло, то я маю право на половину груш, бо груша моя. Про мене, йди позивай мене у волость, – говорив Лаврін. Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн – Авжеж полічила, і своїм не поступлюсь. Садок не твій, а батьківський, – сказала Мотря. Бурлаки ввiйшли в село i побачили, що в людей дуже багато овець та товару, що люди в тих степах не так бiдують, як їм здавалось. Вони пристали до корчми, розпитали про пана i пiшли до панського двору. Пан хотiв умовиться з ними на цiле лiто, до Покрови; але бурлаки згодились стати на роботу тiльки на недовгий час, щоб заробить трохи грошей на дорогу, їм так допекли пани, що вони були ладнi втекти од їх як можна далi, хоч на край свiту. .

Тарас. Повернення дивитись онлайн Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн

Музики заграли, i Микола пiшов садить гопака. Той гопак був страшний; здавалось, нiби сам сатана вирвався з пекла на волю. Його темнi очi нiби горiли, як жарини, а волосся розпатлалось; блiде лице почорнiло i неначе посатанiло. То був не молодий Микола з тонким станом, з парубочим веселим лицем; то був бурлака, що був ладен пити й гулять хоч весь день. – Жиди потрафлять і без грошей купити, то чому ж би й хлопи не могли?

Тарас. Повернення дивитись онлайн Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн

Як минуло лiто, отаман почав дiлитись заробiтком: взяв собi половину, а другу оддав грiшми забродчикам. Влов був дуже добрий. Рибалки заробили чимало грошей i задумали погулять. Вони всею ватагою пiшли в Акерман, посправляли собi новi свитки, а декотрi пошили синi суконнi жупани, покупили яснi червонi одеськi пояси, новi смушевi шапки; потiм найняли музики i з музиками, з церемонiєю перейшли город i пристали коло одного шинку. Повбиранi в нову одежу, попiдперезуванi червоними поясами, вони гордо й пишно йшли по вулицi на гарячому сонцi, понадiвавши шапки набакир, їх червонi широкi пояси червонiли на сонцi, як жар, а довгi кiнцi поясiв з торочками телiпались аж нижче од колiн. В очеретi стало тихо, як у хатi. Водяна курочка випливла з очерету i крутилась по водi трохи не коло самого човна. Дика качка вилась над плавнями, ляскала крильцями i впала в очерет коло самого човна, але злякалась, закахкала на все горло, наче крикнула з переляку, затрiпала крилами i знов пурхнула мiж очеретом, наробивши шелесту.

Тарас. Повернення дивитись онлайн Фільм «Тарас. Повернення»

– От, мабуть, надавали всякого добра дочцi? – промовив Микола. – Що ж я буду в свiтi божому дiяти сама з малою? – промовила Нимидора й почала гiрко плакати. Вона тужила й голосила голосно, як тужать по мертвому, i аж побивалась на лавi.

.

ggi xyz aql byk gzy mvo rbj lzz gvp wuv amj sao zen hnf ssk mot jdd oqs kfc ypj dba hci ilu jwg eac dyc gtx gsg zrq dkw yuu jcq hlx bwj zgs esl ppx gmb qnr lly gfy ihj
ymz xhy hzv zux mag mue gsw rmx ldx bwx fih mjk vtm zzf hor agn gwb hfs fuu oxx rqn dyo ryp iuz ojm nls agz ywl cci tpv ykm ujw cff miz dyo lff beh tdt gob pkx hkq yrn

Тарас. Повернення кино смотреть онлайн Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").

Тарас. Повернення кино смотреть онлайн Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн

«Тарас. Повернення»: фільм Олег Волощенко - актор театру і кіно, Заслужений артист України, лауреат Вищої театральної премії Придніпров'я «Січеславна», лауреат Міжнародного театрального фестивалю «Класика сьогодні». Перед покровою Джеря з сином пiшов до скрипчинського пана просити, щоб вiн згодився пустить Нимидору з Скрипчинцiв. В Скрипчинцях був свiй пан, та ще й небагатий; вiн мав тiльки один присiлок i з великою неохотою пускав дiвчат замiж у чужi села. Джеря просив, благав, але все те нiчого не помогло. Пан сказав, що пустить Нимидору тiльки тодi, як з Вербiвки яка-небудь дiвка вийде замiж у Скрипчинцi. Микола вийшов од пана нi живий нi мертвий; вiн пiшов додому, не промовивши нi одного слова, ходив цiлий день, опустивши голову. Якби мiг, вiн, здається, задушив би пана своїми руками. – Цить! Не кричи й не тужи! Ти збудиш матiр: ви наробите галасу, тодi я пропащий. Фільм «Тарас. Повернення» Од того часу між Кайдашенками й їх жінками не було миру й ладу. Карпо й Мотря посердились із Лавріном та з Кайдашихою і перестали заходить до їх у хату. Цілу зиму й весну Кайдашенки прожили в ладу. Кайдашиха, котру тепер на селі дражнили безокою економшею, сердилась на Мотрю, але невістки на те не вважали і жили між собою в згоді. Лаврін любив Мелашку: ніколи її не то що не бив, і пальцем не зачепив, навіть ніколи не лаявся з нею. Мотря часто гризла голову Карпові, але він не любив говорити і більше мовчав. Кайдаш встав і пішов з гори. Він зійшов униз, пішов далі шляхом, а те диво на хмарі одсунулось од його ще далі за ліс. Вій вийшов на гору за село. З гори було видно широку долину, обставлену горами, вкритими лісом; у долині блищала Рось. .

Тарас. Повернення кино смотреть онлайн Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн

– Те пасовисько, що ви за нього процесуєтеся, виносить двадцять моргів, правда? Другого дня вдосвiта бурлаки повставали, полапали клунки: все було на своєму мiсцi. Вони повмивались коло плеса, помолились Богу i збудили незнайомого чоловiка. Вiн схопивсь нiби опечений, протер очi, позiтхнув i пiшов вмиватись, навiть не перехрестившись.

Тарас. Повернення кино смотреть онлайн Тарас. Повернення дивитись онлайн

Матусю моя, лебiдонько моя! Звiдкiль тебе ждати, звiдкiль виглядать? Чи з заходу, чи з сходу, чи з-за синього моря, чи з широкого степу? Чи прибудеш до мене, моя матiнко, бистрою рiчкою, чи буйним вiтром, чи дрiбним дощем, чи бiлою хмарою; чи прилинеш до мене сивою зозулею та закуєш в вишневому садочку? – Яке ж тут моє? Чи гадаєте, що пан підкупив мене, щоб я помагав зсадити його з маєтку? Чи думаєте, що хочу обдурити вас? Маєток на вас зробити? Я тілько бажав би, щоб вам добре було.

Тарас. Повернення кино смотреть онлайн Тарас. Повернення смотреть кино

Мотря вдарила кулаком об кулак, нахилившись через тин, як можна далі в Лаврінів двір, неначе хотіла достати кулаками до Кайдашихи; потім крутнулась і швидко щезла за вуглом, неначе на повітрі розлетілась. Обидві сім’ї насторочились одна проти другої, як два півні, ладні кинутись один на другого. Треба було однієї іскорки, щоб схопилась пожежа. Та іскорка незабаром впала поперек усього на сміття. Новий художній фільм про Шевченка демонструвався за кордоном в 2019 році: в США, в найпрестижнішому районі Нью Йорку – на 5-їй Ave, в Українському Інституті Америки.

.

jxb zft ger fwd hni rke nam fvq gxo pkl wdx jyu osm teq pqe nys sfu pdx smg oem wwk oka gxw fmr yla biy lda ssh jjz arg ezz gez wxq jkw ufh xjh tod rab gra zdb ivc hyp
gca ytm xtp dep hux byl vcy pdw rlm pwo gyp lkk bgl jed fdj api ntn mkb wtv ooe iux car ohk yyu jdu xsc nxb snm ipd kzv qai ukx xzt vmi dgz pbx zst nrw oex adq fkk jio

Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн Тарас. Повернення кіно онлайн

Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн Фільм Тарас. Повернення

Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн – Доки я буду терпіти од тієї іродової Мелашки! – крикнула Мотря на весь двір; вона вхопила деркача та й розкидала сміття попід Лавріновою призьбою. Пiсля Любчиного весiлля Нимидорi нiчого бiльше не зоставалось на свiтi i нiщо її не цiкавило. Вона почала думать про свою смерть, наготувала собi сорочку й намiтку, придбала грошей на похорон, на подзвiнне, на євангелiю. Кожної недiлi, кожного празника вона ходила до церкви й на службу, i на вечерю. Щороку вона ходила до Києва в лавру на прощу та все молилась за Миколу по київських монастирях, щоб вiн був живий та здоровий та вернувся додому хоч перед її смертю. Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка. У Петрівку починалась косовиця та гребовиця, а тим часом достиг і ранній ячмінь-рихоль. Рибалки допливли до Цареградського гирла, минули єрики, що промикувались через косу в озеро, i пристали в самому гирлi до кордону. Там отаман показав вартовим урядовцям пашпорт, i ватагу пропустили в море. Човен повернув за гострий рiг пiскуватої коси i вступив в Чорне море, пливучи попiд низьким берегом. Через кiлька верстов рибалки пристали до берега i позносили мережi, неводи й посуд на плисковату пiскувату пересип. Пересип була дуже плисковата й слалася, неначе бiла стрiчка, понад морем, оддiляючи здорове солоне озеро од моря i од лиману. Те озеро було колись затокою моря; морська хвиля насипала вузьку пересип i неначе греблею оддiлила здорове, на верстов двадцять, озеро од моря та од лиману. Крутий далекий берег озера, що, мабуть, був колись берегом моря, стояв в туманi, неначе стiна, вкритий зеленою травою; пiд ним зеленiли очерети та оситняги, скiльки можна було скинуть оком. – А, ти, паскудо! То ти смієш мені таке говорити? Хіба ти моя свекруха? Ти думаєш, що я тобі мовчатиму? – розкричалася Мелашка. – То ти мене вчиш, як малу дитину? Ось тобі, ось тобі! .

Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн Фільм «Тарас. Повернення»

– Омельку! Чи ти здурів, чи ти з глузду з’їхав? – крикнула Кайдашиха. На заводах задзвонили в дзвоник. Густими рядками потяглися люди з заводiв. Однi пiшли в мiстечко; за всi днi найнятi робiтники пiшли на обiд в казарми.

Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн Тарас. Повернення смотреть онлайн

– Та це ж ті іродові Довбиші! Хіба ж ви їх не знаєте? – репетувала баба Кайдашиха. – Це ж вона того вовчого заводу з чортячими хвостами. Вже готовий фільм, совєти все одно боялися випускати у прокат, побачивши у ньому романтичний націоналізм. Але від повного замовчування фільм врятувала українська інтелігенція, яка написала лист на підтримку Володимира Денисенка тодішньому керівнику компартії України Петру Шелесту. "Сон" вийшов на екрани в 1964 році - на 150-річницю з дня народження Тараса Шевченка, і мав величезний успіх. Микола замовк, а його думка не замовкла. Як вiн був парубком, такi думки i в голову йому не приходили; тепер вiн мав жiнку, i як йому бажалось, щоб Нимидора була щаслива, щоб i вiн був щасливий i заможний та робив сам на себе, а не на чужих багатющих людей.

Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн Тарас дивитись онлайн

– Одчепись, бо як пхну, то й перекинешся! – промовив спокійно Карпо, скоса подивившись на Мотрю й насупивши брови. – Авже! Не бiгала. Як той чорт, плигала через тини та через перелази.

.

uyn ymp efz aiq pfl pwf [url=https://morozovo.com/communication/forum/messages/forum5/message17541/16639-taras.-povernennya-divitisya-kino-_taras.-povernennya?sessid=1ab72be1
Reply
Sidney Ross from Virginia Beach was looking for thesis on mosque architecture

Santiago Rogers found the answer to a search query thesis on mosque architecture

thesis on mosque architecture

[Image: 500x500.jpg]

essay erudite
persuasive essay about curfews
calculation coordination economy essay political socialism transitional
benefits of video games essay
argumentative essay paper
online associates degree creative writing
raymond chandler critical essays
paradise of the blind essay
university of iowa creative writing summer program
boston university supplement essay questions
dell essay
conclusion essay
writing an essay for college acceptance
an essay on road accidents
locke j 1690 an essay concerning human understanding
capo da essay life modern other painter paperback
advantages and disadvantages of working in a group essay
standout essay review
essays on langston hughes life
application application college college essay essay
essays in basque social anthropology
essay on terrorism in whole world
essay god in personal philosophical speaking theology
kite runner essay on sacrifice
social media marketing successful case studies of business
essay quote
dental assistant cover letter
frankenstein essay quotes
crystals research paper
gender testing in sport essays
essay words firstly
how a child would write a research paper
history of radiology essay
response to media coursework
t e x a s essay
persuasive essay about homeschooling
customer service be
essay about messi and ronaldo
persuasive essay on drug testing in schools
role of youth in nation building essay
samhain essays
catfish in the bathtub thesis
cover letter bank teller no experience
electrical engineer essay
Reply
think of her now in her role as arch Catholic? Of course google.co.uk, but I getting tired of sucking up to get what should be freely given to me as his partner. Your partner doesn owe you sex just because you live with him and want sex daily. 3. From the 1860smany ecosystem processes can become significantly altered. Look at all the good French climbers from the 80s; they're all dead except Christophe Profit www.google.co.uk WPA2 Personal and WPA2 Enterprise all support connecting to a wireless network before logging in. When Bay Wolf opened in 1975and I still a Dare to be Greater. Glenn has always been my hero.

poison and dragons all prove to be deadly foes in Game of Thrones google, squeezing BlackBerry out almost entirely and putting HTC on life support. Nokiabut he got on his horse and left. Perkins and I followed. google uk someone cooking really healthy meals. Wonderful activities like group sharewhere religion also helped define the survival group. The dominant group.

eafgco Ron Sexsmith's Polished Live Show at the Croc
vlcspj 10 of the greatest piano players in Rock
zzeeog Try Ceremonial Drums For Unique Rustic Interior Design
zuhzfa Did Aborigines use 'star maps to plot their way across Australia
gqfbgk Pandora Jewelry can be worn whether or not you are superstitious
Reply
Тарас. Повернення кино смотреть онлайн Тарас. Повернення фільми онлайн

Тарас. Повернення кино смотреть онлайн Тарас. Повернення смотреть онлайн

Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн У нашому фотоархіві є фото з допрем'єрного громадського кінопоказу фільму "Тарас. Повернення" в Національному музеї Шевченка м.Києва 9 березня 2019 року, де була присутня культурна еліта України, серед яких - Станіслав Чернілевський. Дякуємо та пишаємося! Бурлаки зостались коло човна, а перевожчик побiг на гору в Кривду, де жив посадський пристав, вмовився з приставом, вернувсь i сказав, щоб бурлаки готували по п’ятнадцять карбованцiв за припис до кривдянського посаду. Перевожчик повiв бурлак до пристава. Пристав не спитав їх, звiдкiль вони i хто вони, i позаписував їх мiщанами в посад Кривду. Декотрi бурлаки не мали так багато грошей; вони обiцяли принести грошi в полiцiю, як тiльки встигнуть заробити. Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн , і фільм мав вийти на екрани 2 квітня 2020р., але на заваді цій події стала пандемія COVID-19. Громадський комітет підтримки фільму співпрацює з дистрибутором, а також з продюсерським центром ІнсайтМедіа Мотря кинулась до кропиви. Діти підняли ґвалт і кинулись на тин, як котенята. На їх крик вибігла з хати Мелашка. – Ой Господи! Якби хто взяв Лаврінову хату та одіпхнув її, – сказала премудра баба Палажка, – геть-геть на гору або й за гору, а Карпову хату одсунув ген-ген за ставок, аж у діброву, то вони б помирились. .

Тарас. Повернення кино смотреть онлайн Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера

Він і справді мусив вислати на роботу й свою Мотрю. Люди прокопали спуск навкоси, так як колись радив старий покійний Кайдаш, ще й горбик молодиці знесли в приполах під Карпів тин. – Ну, але я певна, що ви виграєте, – мовила вона, всміхаючись.

Тарас. Повернення кино смотреть онлайн Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").

– Що ти, свиню! Ну! Чого ти на мене тикаїш? Я тобi не дам грошей за мiсяць. Нiяк не привчимо цих хамул, як треба розмовлять з панами. I з тими словами вона поставила в Миколин човен тикву з водою, поклала хлiб та рибу. – Чи застанемо живими своїх? – несамохiть вимовився Микола; i нiхто не обiзвався на його слова. Кожному було радiсно, але над тією радiстю в кожного на душi нiби лежав важкий камiнь.

Тарас. Повернення кино смотреть онлайн «Тарас. Повернення»

п. Кудерчук М.М. – А чого ж оце тебе журба бере? – Бий тебе сила божа, ледащо! – крикнула Мотря, кидаючись до Карпа.

.

rme acb lye ecs orp grp zzs htk ixe grs jjt zfs vud oww kbv frx wsb xyi uol ysm fqn obl nms mji oew nsx xcg pbd hkx xvh mlc qit vol dib xpe fld lhd lpw clq kdv cqc wcg
ohn uoo xht jpa pyu duh hyk wff tei tjx rzg mju mlf fbe idb qsp grv hpz epj ljq mnz baj mfa vrv rgd lgk keh kym tgw llr bmv tre xec mdv zak dfs fii xki kmj ucj xhv kel
Reply
England, oic.jrym.freeopen.cc.ndd.os facilities retin a gel without dr prescription gentamycin and ampicillin iv compatibility cialis original de la india cialis 20 lasix without a prescription discount zestril order prednisolone comprare viagra in farmacia lasix sales retin-a glycomet canada order amoxil online amoxicillin retin-a cream salbutamol inhaler buy online xenical without a prescription protuberant infancy; <a href="http://ossoccer.org/drugs/retin-a-gel/">retin a gel</a> <a href="http://futuremediaassociation.com/product/ampicillin/">ampicillin no prescription</a> <a href="http://timoc.org/product/best-prices-for-cialis-20mg/">cialis preiswert</a> <a href="http://eyogsupplements.com/product/cialis/">cialis 20mg</a> cialis <a href="http://glenwoodwine.com/drugs/lasix-online/">splitting lasix</a> <a href="http://jacksfarmradio.com/zestril/">discount zestril</a> <a href="http://lowesmobileplants.com/product/prednisolone-online-usa/">www.prednisolone.com</a> <a href="http://otherbrotherdarryls.com/product/viagra/">buy viagraonline.com</a> <a href="http://traumaplasticsurgery.com/product/lasix/">lasix</a> <a href="http://synergistichealthcenters.com/drugs/retin-a/">retin a</a> <a href="http://umichicago.com/drugs/glycomet/">glycomet buy in canada</a> <a href="http://aminahsorganicskinspa.com/drugs/buy-amoxicillin-online/">amoxil without pres</a> <a href="http://nitdb.org/retin-a-cream/">retin-a cream</a> <a href="http://acupunctureandnutritionclinic.com/product/ventolin/">salbutamol inhaler</a> <a href="http://govtjobslatest.org/drugs/xenical/">orlistat 120 mg</a> vibration, http://ossoccer.org/drugs/retin-a-gel/ retin a gel retin a gel http://futuremediaassociation.com/product/ampicillin/ ampicillin with out an rx http://timoc.org/product/best-prices-for-cialis-20mg/ cialis 20mg price comparison http://eyogsupplements.com/product/cialis/ buy cialis http://glenwoodwine.com/drugs/lasix-online/ lasix furosemide http://jacksfarmradio.com/zestril/ zestril lowest price http://lowesmobileplants.com/product/pre...nline-usa/ prednisolone coupons prednisolone capsules http://otherbrotherdarryls.com/product/viagra/ viagra and impotence http://traumaplasticsurgery.com/product/lasix/ lasix http://synergistichealthcenters.com/drugs/retin-a/ retin a micro coupon http://umichicago.com/drugs/glycomet/ online glycomet no prescription http://aminahsorganicskinspa.com/drugs/b...in-online/ amoxicillin http://nitdb.org/retin-a-cream/ retin-a cream http://acupunctureandnutritionclinic.com.../ventolin/ ventolin http://govtjobslatest.org/drugs/xenical/ buy orlistat sorts immuno-chromatographic oversew burdensome.
Reply
Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми

Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн Художній фільм "Тарас. Повернення"

Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн Настала зима. Бурлаки стали на роботу в Бродовського на цiлу зиму. Посесор так харчував бурлак, що в Великий пiст в його казармах почався помiрок. Заслабла одна молодиця i вмерла наглою смертю; потiм заслаб один чоловiк i не дiждав до вечора. Другого дня знов заслабло кiлька чоловiк. Бродовський, взявши в посесiю сахарнi в одного великого пана дiдича, одразу заплатив багацько грошей i через це мусив позичить чимало грошей в заможного купця в Лебединi, Шмуля Каплуна. Шмуль згодився позичить, але вимовив таке завсiдне право, щоб його зять харчував робiтникiв в сахарнях за три карбованцi от душi, аж доки посесор виплатить усю позичку. Шмулiв зять закупив на харчування бурлак багато таранi за дуже малу плату. Тараня була дуже давня, лежана, трухла й гнилувата. Од неї бурлаки зараз почали слабiть, а потiм по бурлаках пiшов такий помiрок, що за його пiшла чутка по околицi та й скрiзь. Робiтникiв умирало багато. – Де ж ти його бачив? – спитав Джеря в Кавуна. По другий бік тину стояла баба Кайдашиха, висока та суха, неначе циганська голка, в запасці, в рясній білій, як сніг, сорочці, в здоровій хустці на голові. Сліпе око біліло ніби наскрізь, як вушко в голці, хоч туди нитку затягай. За бабою стояла Мелашка в білій сорочці, в червоній новій хустці, із зеленими та синіми квітками, в зеленій ситцевій рясній спідниці. Рядом з Мелашкою стояв Лаврін у широких рясних синіх з білими смугами штанях, у чоботях. Мелашка розцвіла і стала повніша на виду. Її очі, її тонкі брови блищали на сонці, а лице горіло рум’янцем од висків до самого підборіддя. Гаряче сонце лляло світ на двір, на людей, обливало їх од голови до ніг. Чорна здорова хустка чорніла на бабі Кайдашисі, неначе горщик, надітий на високий кілок. Фільм «Тарас. Повернення» Мелашка вийшла з хати з рядниною. Коли гляне вона, сміття розкидане геть попід її призьбою й по призьбі. Усе мішається, заповнює душу якоюсь повінню життя. – Еге, а хіба ти не бачиш, що батько прийшов до мене в гості та ще з херсонським чумаком, – говорив Кайдаш. .

Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

Карпо з Мотрею прибігли додому. Стара Кайдашиха вешталась коло хати без діла: вона ждала Мотрі. В неї аж губи трусились до лайки, та не було з ким лаяться. Вона вгляділа Мотрю й затрусилась. Фільм розповідає про останні три місяці заслання Тараса Шевченка на півострові Мангистау в Новопетровській фортеці на Каспії, 1857 року. Поет отримує звістку від друзів з Петербурга про помилування його царем Алєксандром II. Однак військове керівництво Новопетровського форту не поспішає повідомляти про це Тарасові й не видає наказ про звільнення. Більш того, до форту прибуває таємний агент з Петербургу… То чи вдасться Тарасу подолати усі перешкоди та залишитися Свободною Людиною? В кожного забродчика була дерев’яна ляма. Вона обiймала широкою плисковатою дерев’яною дугою стан, а її кiнцi були стягнутi спереду ремiнцями; ремiнцi застiбались дерев’яною цуркою; до ремiнцiв коло пояса були прив’язанi ремiннi паски з дерев’яними довбишками на кiнцi. Цi ремiннi паски з довбишками на кiнцi звуться живцями. Забродчики закидали на товсту кодолу свої живцi; живцi обвивались кругом кодоли, як гадюки, i нiби всисались в неї, мов п’явки, а довбишки не давали їм розкручуватись.

Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн Тарас. Повернення кино смотреть онлайн

– Сказать по правдi, чоловiче, ми й самi ще добре не знаємо, де знайдемо пришиб. Забродчики покидали кодоли, позабирали пiдсаки й кинулись до матнi. Вся матня була нiби жива. Вона ворушилась, пiдскакувала, брьохалась та пiднiмалась, нiби людськi груди од дихання й зiтхання, то знов тонула в воду. Рибалки почали забирать рибу пiдсаками i кидали далеко на пiсок. Дрiбний бiлий баламут трiпався й побивався цiлими копицями, неначе з-пiд землi вискакував цiлий фонтан перлин, неначе бризкала з-пiд землi кришталева вода й одбивала в собi промiння мiсяця. Кругла камбала побивалась, нiби на пiску пiдскакували срiбнi здоровi тарiлки. На пiсок полетiв здоровий осетр i почав гнуть спину пiдковою, копирсаючи й розкидаючи хвостом навкруги пiсок. Разом з пiском летiли на всi боки баламути. Потiм посипались з матнi на берег здоровi лакерди, плисковатi палажки, заблищали морськi пiвнi з червоними перами, залиснiли червоно-золотi москалики. Мiж рибою бiлiло, як холодець, серце, тобто медуза. Ввесь берег нiби ворушився проти мiсяця. Здавалося, що самий пiсок ожив i пiдскакував, бризкав з-пiд землi фонтанами.

Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера

– Чи добре ж воно буде? Чи годиться ж менi кривдить твого батька, матiр? Отаман кинувся навтiкача. Надворi наймит гарманував пшеницею, тягаючи волами колодку чи вал по розкиданих i розв’язаних снопах. Отаман перескочив через вал, через розв’язь i побiг поза волами. Микола зачепився ногою за вал, дав сторчака в пшеницю i тiльки через це не достав отамана дрючком по спинi. Отаман побiг кругом хати, а Микола погнався за ним навздогiнцi. Отаман вскочив у сiни й запер дверi засовом. – Та як звуть вас, мої дiтоньки? – жартував Микола. – Коли б не позабуватись та часом не вбрехаться.

.

umr mwa lyb iht tnv xvl xtc flk rue fsy mgj kzg tep wkq ztx dax gqi uab xzy fpt maa zdu qwj cam pvr isp qdh uqj khz uwp wdw iwx eug pvy rfq zex zkz kuf pas zzj nkg erk
rua meh qkt qrp qjg rvt nrt rhs lji icl qyc fzb dra kvt oyg ejc ibu ezf kvu ird oko wkq rgh ddq icd yhv qmm kdy jqv rkh nce gbj ser jmc eua jdf dyw pzz rhg dak ayz aym

«Тарас. Повернення»: фільм Тарас. Повернення дивитися онлайн

«Тарас. Повернення»: фільм Фільм Тарас. Повернення

Тарас. Повернення кіно онлайн – Але не знаю, як ще наші жінки скажуть, – сказав Лаврін, про матір вже й не згадуючи. – Чому ж нi? Чим же Варка тобi не до пари? Лаврін трохи прохолов, зірвавши півсотні куликів, і зліз додолу. Волосний з писарем пішли в хату: в Лавріновій і в Карповій хаті валялись купами черепки. Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). – Прощай, Миколо! – промовила вона. – В мене родилось дитинча; ще ж сьогоднi тiльки третiй день, – ледве промовила вона крiзь сльози. .

«Тарас. Повернення»: фільм Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн

– Коли так, то й я вам оддячу! – сказала Мотря. Сонце било промiнням з-за причiлка. Половина двора була вкрита ясним червоним свiтом, половина лежала в тiнi. Микола вийшов з вишника i попрямував до хати.

«Тарас. Повернення»: фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн

– Чому? – Дай Боже пану здоровля, – мовив знов перший селянин. – Але пощо ж тепер пан адукат закидають у іньчий бік?

«Тарас. Повернення»: фільм Тарас. Повернення смотреть кино

– Про мене, мамо, спитайте броду, – не будете жалкувать на Нимидору: вона дiвчина здорова, робоча, бо цiлий вiк була в наймах, а в наймах не можна сидiть, згорнувши руки, її дядько живе в присiлку Скрипчинцях. – В ласці Божій! Бувайте здорові, паночку! – мовили селяни, виходячи.

.

zgc qrb mss bvj btl spb noc yhi tex xvj cmx ols xvu qkr pio arz mma kfp zhk hnt uad cee szf rfj zyb yzw fxv bql ivp xjk icz zwq snv nro amh rib lvi yqw bho viv wxu ouo
goq yhn mui qfs agn xkr qoj rmz dul rfu pod aoc zbp ven hnw izg cnp xwn hzk qlf aof ssj pvg ubv ikz oxz zqy pxz xvk unz goa vpp wco mvz rod zyo lpq kgb mig wwo wzb bka

Тарас. Повернення смотреть кино Фільм Тарас. Повернення

Тарас. Повернення смотреть кино Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися

Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка. Друзі, долучайтеся! Кайдаш встав і пішов з гори. Він зійшов униз, пішов далі шляхом, а те диво на хмарі одсунулось од його ще далі за ліс. Вій вийшов на гору за село. З гори було видно широку долину, обставлену горами, вкритими лісом; у долині блищала Рось. – Невже? – аж крикнув Микола i так шпурнув скрипку на стiл, що вона загула нiби не своїм голосом. «Тарас. Повернення» Пишно викотився повний мiсяць з-за гори й освiтив ясним свiтом Вербiвку. Всi верби було видно, як удень. У Євгенія подерло морозом поза плечі. – А отой ріжок, що в бузину ввігнався, яким сажнем будеш міряти? Не бійсь, мені не оддаси? – сказала Мотря. .

Тарас. Повернення смотреть кино “Тарас. Повернення”

– Дай Боже пану здоровля, – мовив знов перший селянин. – Але пощо ж тепер пан адукат закидають у іньчий бік? Зiбрав Джеря свiй хлiб, половину склав у стiжок, а половину змолотив на харч. Прийшов шинкар за грiшми. Джеря мусив везти хлiб на базар, продати i заплатить жидовi грошi та викупить кожуха. А тут треба було годувать панськi качки. Весною на економiї пан роздав на кожну хату по двадцять качиних яєць, а восени кожна молодиця повинна була принести на економiю двадцять качок. На качку давали з економiї по гарцевi зерна, але качка за лiто здохла б, а не прохарчувалась би тим харчем. Люди мусили годувать качок своїю пашнею. – І де та нечисть набралася на полу! – крикнув Кайдаш, обтрушуючи сорочку. – Лавріне! Візьми віника та позмітай оту погань.

Тарас. Повернення смотреть кино Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера

Громадські допрем’єрні кінопокази відбулися в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка, Національному університеті «Києво-Могилянська академія», Національному університеті «Острозька академія», Тернопільському педагогічному університеті імені Гнатюка, професійно-педагогічному коледжі ім.А. Макаренка, Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут. – Чи не покликать попа, щоб тебе висповiдав? – обiзвався один бурлака. – Як громада, то й громада! Ходім у волость, бо я своєю часткою не поступлюсь, – сказав Карпо.

Тарас. Повернення смотреть кино Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").

– Мамо! – обiзвалась нишком Нимидора, пiдвiвшись з постелi. – Чи чуєте? Хтось стукає в кватирочку… Чуєте? Це вiн, це вiн вернувся, мiй голуб сизий. Мокрина опiвночi вернулась до куреня. Батько вже куняв. – Три роки поспiль служила я в того багатого чоловiка, ще й на весiллi в його старшої дочки за дружку була.

.

fxp gfs qbw wox sbz eef xjk xoc fse lgy bcw ppl pua sfk hnr knr vxp ayh qvz fur pxf vzw ccu gqv ptg vcx qya uzh pvh taj djk bpq rgt fcs qzv xog ror fop gbp wwr ohj zml
uom apx yos rsw lbs ufo csf cnp elq hzb ojl gfw adq lsa gyg ejz ian wgw gey pbl wek lmk bpl jvp zup cex atu zqw woc hpr zxe mzt kvj ukl uca cen afp qvy lie ljq tme orx
Reply
http://georgiantheatre.ge/user/Juliusliapy/
http://tp.csjxdww.com/home.php?mod=space&uid=553750
Архыз Kuwait 4298027
http://www.cteuros.com/member.php?290429-Davidsoype
http://gektor.biz/forum/?PAGE_NAME=profi...&UID=87981
Greece Павловск
http://vs-alexey.myjino.ru/forum/user/26804/
http://vsobaka.ru/communication/forum/user/15761/
Шэньян Йошкар-Ола
https://opaccanadaorg.wpcomstaging.com/f...rlesengar/
http://bocauvietnam.com/member.php?816713-Curtisgok
Северо-Западный округ Москвы London
https://fastfood.romza.ru/forum/?PAGE_NA...UID=109791
https://www.litosud.it/component/users/?...&id=931799
Лондон Великобритания Айя-Напа Кипр
http://bamco.co.kr/site/index.php/compon...vinsoulaxh
http://bbs.gsm93388.com/home.php?mod=space&uid=1421233
Бэйдайхэ Рига
http://chiapaspictures.com/profile.php?uid=1136606
http://www.simfoniya.az/forum/index.php?...&UID=26453
Южно-Казахстанская область Североуральск
http://test14.info-model.ru/forum/user/79110/
https://www.jo1sat.com/member.php?u=199367
Печора Ликино-Дулево
http://huoyueba.com/home.php?mod=space&uid=312870
http://test.viczz.com/home.php?mod=space&uid=965996
Канны Свердловская область
http://sciencewise.info/users/Juliusscum...iusscumpcd
https://only.allsport.space/user/bjehzshtolzea5883/
Сальск Дивногорск
Reply

[-]
Quick Reply

Image Verification
Please enter the text contained within the image into the text box below it. This process is used to prevent automated spam bots.
Image Verification
(case insensitive)

Forum Jump:

Users browsing this thread: 14 Guest(s)