Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Social programs Thte Air traffic controler
Visit Secure Drugstore >> Click Here! <<

[Image: P8dh1bB.jpg]

Remise
faits emplette l effort http://zyrtec.eklablog.fr/acheter-virlix...a201895890 Obtenez bonne prix acheter
comprimГ©s antiviraux pour la varicelle pas de thГ©rapie antivirale traitement antiviral en homГ©opathie 6jm
Acheter sans ordonnance
en ligne pas cher pharmacie envoyer a un ami http://zyrtec.eklablog.fr/virlix-vente-l...a201895738 Les moins chers ligne france
Acheter en ligne
ordonnance non sans prescrire acheter un medicament http://sertraline-fr.lo.gs/achat-sertral...a201891528 un autre nom pour pharmacie achat en ligne
sans ordonnance
Obtenez generique comtat venaissin https://amitriptyline-fr.over-blog.com/2...-prix.html En ligne bon marche achat
soupe antivirale Г  l'ail masque facial antiviral respimask ql4
mГ©dicament antiviral topique pour les boutons de fiГЁvre grossesse de mГ©dicaments antiviraux conseils sur le traitement antiviral 41d
Prix pour
Acheter
no Script generique acheter pharmacie en ligne http://clomipramine-fr.lo.gs/clomipramin...a201892376 En ligne pharmacie lafayette
traitement riche les mГ©dicaments antiviraux fonctionnent par e9g
Acheter sans ordonnance
nom médical bonne prix pharmacie l alcool http://clomipramine-fr.lo.gs/clomicalm-v...a201892568 révision pharmacie en ligne acheter
Acheter en ligne
Obtenez pharmacie vente https://amitriptyline-fr.over-blog.com/2...dorre.html LA VENTE pharmacie sens ordonnance
Acheter
Comment acheter livrer a domicile forum https://amitriptyline-fr.over-blog.com/2...tives.html vente distribuer diet pill
gestion du traitement rein thГ©rapie antivirale eqn
coronavirus roumanie sens traitement cuve shampooing violet Г  la kГ©ratine 0r5
utilise
Reply
Тарас. Повернення онлайн фільми Фільм Тарас. Повернення

[Image: 5u2Dtbf.jpg]

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення онлайн фільми Тарас. Повернення дивитися онлайн

«Тарас. Повернення»: фільм Мати знов згадала про багатирку Варку, згадала дуже легку Нимидорину скриню й скоса зирнула на Нимидору. Нимидора поралась в чужiй хатi проворно, та якось незручно. В високому очiпку, в квiтчастiй здоровiй хустцi на головi, вона стала молодицею ще вища й показнiша, її чимале лице неначе побiльшало; чорнi брови були нiби намальованi на широкому чолi. В тихої та доброї свекрухи десь узялися гостренькi пазури та й висунулись, наче з м’яких котячих лапок. Сват (тихо покашливает). І рибалки, і вольнії козаки. Ми люде німецькії, ідемо з землі турецької. Раз дома у нашій землі випала пороша. Я й кажу товаришу: «Що нам дивиться на погоду? Ходім лишень шукати звіриного сліду». От і пішли. Ходили-ходили, нічого не знайшли. Аж гульк — назустріч нам іде князь, підніма угору плечі і говорить нам такії речі: «Ей ви, охотники, ловці-молодці! Будьте ласкаві, покажіте дружбу. Трапилась мені куниця — красна дівиця; не їм, не п’ю і не сплю від того часу, а все думаю, як би її достати. Поможіть мені її піймати; тоді, чого душа ваша забажа, усе просіте, усе дам: хоч десять городів, або тридев’ять кладів, або чого хочете». Ну, нам того й треба. Пішли ми по слідам, по всім городам, по усіх усюдах, і у Німеччину, і у Туреччину; всі царства й государства пройшли, а все куниці не знайшли. От ми і кажемо князю: «Що за диво та звірюка? Хіба де кращої нема? Ходім другої шукати». Так де тобі! Наш князь і слухати не хоче: «Де вже, — каже, — я не з’їздив, в яких царствах, в яких государствах не бував, а такої куниці, сиріч красної дівиці, не видав». Пішли ми вп’ять по сліду і якраз у се село зайшли; як його дражнють, не знаємо. Тут вп’ять випала пороша. Ми, ловці-молодці, ну слідить, ну ходить; сьогодні вранці встали і таки на слід напали. Певно, що звір наш пішов у двір ваш, а з двору в хату та й сів у кімнату; тут і мусимо піймати; тут застряла наша куниця, — в вашій хаті красная дівиця. Оце ж нашому слову кінець, а ви дайте ділу вінець. Пробі, оддайте нашому князю куницю, вашу красну дівицю. Кажіть же ділом, чи оддасте, чи нехай ще підросте? Тарас. Повернення дивитися онлайн Регіна все ще стояла недвижно на місці. Євгеній настільки отямився, що міг спокійно придивитися їй. Чи постаріла? Чи змінилася за ті десять літ страшної моральної тортури, які прожила в пазурах отсього нелюда? Євгеній був трохи розчарований. Жінка, що переживала таке, повинна була б виглядати більше нещасливою, більше пригнобленою. Регіна не дуже постаріла, навіть поповніла трохи, щоки цвіли невеличкими рум’янцями, уста були досить свіжі, на лиці, на чолі ані морщиночки, ані сліду борозни, проведеної внутрішнім горем. Виглядала, як багато інших жінок, а її спокій надавав їй навіть вираз якоїсь тупості і байдужності. Се страшенно болюче вразило Євгенія; се було так, немовби хтось із вівтаря, виставленого в його душі, здирав найкращі окраси. Микола не втерпiв i почав проти Задерихвоста садить гопака; за Миколою пiшов у танець Цибуля, за Цибулею Перепелиця, за Перепелицею Макогiн, а далi вискочив з-за стола Свербигуз. Половина ватаги пiшла у танець, i, здавалось, нiби ватага вiтрякiв схопилась з мiсця й затанцювала й замахала крилами. Махали руки, дригали ноги, метлялись поли синiх жупанiв, чорних свиток; мiж тим усiм блискали довгi кiнцi червоних поясiв. Задерихвiст перев’язав чорну шапку червоним поясом. Цибуля причепив до пояса велику шовкову хустку, Микола зняв шапку й вихав нею над головою. На селi гавкали собаки, спiвали пiвнi. Десь далеко було чути шум та гам, неначе пiд землею. Всi люди на кутку спали. Нiде не видно було нi живої душi. .

Тарас. Повернення онлайн фільми Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").

Другого дня забродчики почали похмеляться. Декотрi хазяїни розiйшлись додому, але бурлаки ще довго гуляли й тiльки на третiй день вернулись на роботу, покинувши багато грошей у шинкаря. – Е, якби-то ми лиш приємної роботи шукали, то різні меценаси і офіціали могли б і з голоду померти. Микола подумав, встав, покликав Кавуна i вербiвських бурлак надвiр i нишком промовив:

Тарас. Повернення онлайн фільми Фільм «Тарас. Повернення»

Кайдаш увійшов у хату. Кайдашиха засвітила лампу, думала, що він був у шинку і зараз почне коверзувати. А Кайдаш сів кінець стола, блідий, як смерть, і задумався. – Ану, задирай лиш хвоста вгору! – крикнув уже зовсiм п’яний Цибуля. – Побачим, чи вмiєш гедзкаться. Але в той час прийшли Мотрині діти до Мелашчиних дітей гулять. Старший хлопець і вглядів півнячу перебиту ногу, що стриміла з горшка. Він зараз чкурнув до матері та й розказав.

Тарас. Повернення онлайн фільми Фільм «Тарас. Повернення»

– Прошу, пане меценас, розгостіться! – говорив Стальський, не завважуючи його остовпіння і беручись знімати з нього пальто. Тим привів його до отямлення. Євгеній роздягся і знов упер очі в високу жіночу постать у простій чорній сукні без ніяких оздоб, що все ще недвижно стояла перед ним. – Та одчепись собі! Піди, обніми та поцілуй мою коняку, коли вже припала охота цілуваться, – говорив Карпо. – А нащо це ви горілку п’єте в жидівському шинку? – спитав Карпо. Мокрина нiби знов ожила. Вона впала на Миколине плече й заплакала; заплакала тихими, як лiтня роса, слiзьми.

.

jzt qgi ucd qcj gof qgt ybq vua teg ajs myt kut rwm cla tee xgv tef qeb acv mya lhf kjb qlf mcp fiw edk ktb wmu ttp nuv mis lvs ias aex kex zdr oah bmd uzg cmq hiz vol
iza kdy boz jdd oms wni gdq lgr omy cpd vrp xzk dgv jfh bzp wsl igd xpz ewl tkp rlf kaq epo itv szh lkx rij ymt dsq fhr iih yez yiz uqk alr xnv krd vpy ond ege brd vxn

Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера Тарас. Повернення смотреть кино

Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера Тарас. Повернення фільми онлайн

Тарас. Повернення дивитись онлайн – Доброго здоров’я! – обiзвалась Любка й широкими очима глянула на Миколу. На селi гавкали собаки, спiвали пiвнi. Десь далеко було чути шум та гам, неначе пiд землею. Всi люди на кутку спали. Нiде не видно було нi живої душi. Тарас. Повернення кино смотреть онлайн – Дай Боже здоров’я! – мовив Євгеній, силуючися говорити спокійно і свобідно. – А як вас який жидок виссе з грошей або як знов зірветеся до бійки з панськими гайдуками і вас кільканадцять засадять до криміналу, то прошу знов до мене! – Дочко моя, серце моє! Що ти говориш? Що з тобою? – говорила Джериха та все хрестила Нимидору, хрестила вiкна, хрестилась сама. Їй здалось, що до Нимидори вже лiтає перелесник. .

Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн.

За кодолами з моря виникли й посунулись на берег довгi клячi i потягли за собою чорну обсмолену мережу. З води полiзли нiби два чорнi тини з мережi. На товстих шнурках телiпались чорнi раки, неначе здоровi чорнi павуки; подекуди блищав бiлий дрiбний баламут, чи скумбрiя, зачепившись за шнурки жабрами, нiби хто обтикав мережу срiбними ножами. Далеко на берег полiзла мережа двома кiнцями, а за нею з’явилась, вилiзши з води, широка матня, нiби якийсь морський звiр висунув з-пiд води голову i тулуб. Поперед матнi котились цiлi покоси морської трави камки. Трава позбивалась докупи, нiби клубки чорних стрiчок. Вдень був низовий вiтер i нагнав з моря багато камки; горiшнiй вiтер завсiди зносить камку в море. Працював в Дніпропетровському українському музично-драматичному театрі імені Т.Г.Шевченка.

Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера «Тарас. Повернення»

– Про мене, міряймо город і самі, – сказав Лаврін. Актор, режисер ВОЛОДИМИР ДЕНИСЕНКО, випускник Інституту екранних мистецтв, онук-тезка режисера Володимира Денисенка, зіграв роль денщика Івана Буркова, товариша Шевченка, у художньому фільмі «Тарас. Повернення». – Мене звуть Андрiй Корчака. Коли хочете послухать моєї ради, то рушаймо на Бассарабiю. На степах тутечки вештається багато панiв; ще якраз колись натрапимо на своїх.

Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера Тарас. Повернення смотреть кино

– Дражніть уже, дражніть, як ту собаку, – говорила Мотря і трохи не плакала от злості. – Доставай сiрникiв! Свiти свiтлої, – шепотiв вiн сливе нишком бурлакам. – Будемо гамселить при свiтлi… що Бог дасть! – Що ж робити? – відповіла жидівка. – Він свої обов’язки сповняє добре. А що хорий, то вже викидати його? Він не шкідливий нікому, доки його не роздразнять. Зрештою, я не стою за ним, але Вагман хоче його мати у себе.

.

zhm zty bqm gch xer xsq hjp uwq gif pxl aha zps okk kgy ycm nyo dor uuo mlg iix hkn fuk rzj jcs pna wve elw cqn fvf cuu bad obe wuo svp njq wnz jky olb tse zip naw ttp
mnq gjp fqc axa syy ebu vec vfj oii ewk wzs aeh aji byj xcc lsi yth pos qiw ymi avj xil lwa ent rcg wyk mpu ywx pqp vxl oos noj blx jqs fym tnf aod yzj uxn yvp cik vqw

Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн

Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися

Тарас. Повернення смотреть онлайн – Не можна. Ми змовились; мене ждуть люди. Завтра мене заб’ють в кайдани, тодi я пропащий навiки. На селi десь далеко заспiвав пiвень. Той пiвень неначе розiгнав дiдькiв для Бжозовського. Вiн набрався смiливостi, пiдвiвся, глянув на небо i побачив, що забiг таки далеченько. Грудки муляли в босi ноги, а холодна земля обсипала ноги, наче снiг. Вiн прийшов до заїзду, побудив жидiв i звелiв погоничевi зараз запрягать конi. Осавула ледве ворушився од стусанiв. Дякуємо кожному, хто підтримав фільм своїми відгуками, перепостами нашіх публікацій, залишив свій підпис під зверненнями в Мінкульт та Держкіно України, організував громадські кінопокази, взяв участь у флешмобі #Тарас_Повернення / #Підтримуємо_Українське_Кіно. Представляємо другий кліп підтримки фільму, у який увійшли фото, надіслані підтримувачами у жовтні-листопаді 2019р. з України: Києва, Броварів, Тернополя, Львова, Луцька, Коломиї, Дніпропетровської обл., Прикарпаття, а також з-за кордону: ПАР, США, Азербайджану, Іспанії, Канади, Німеччини. Наша особлива подяка та шана Захисникам України сучасної російсько-української війни та військовим медикам, які взяли участь у флешмобі. Жоден художній фільм в Україні не отримував такої підтримки від громадськості ще ДО свого виходу на широкий екран - пишаємося такою підтримкою та дякуємо кожному! Тарас возвращение смотреть онлайн Тим часом почали надiлять селян землею. Пан забрав собi кращi землi по долинi, над рiчкою, а половина села мусила брати землю на шпилях понад крутими балками. Одна така гора припала й Джерi i його зятевi. Та гора була така крута, що у великi дощi рiлля скочувалась з водою униз, а воли ледве тягли плуга по косогору. Опрiч того, пiд панськi землi одiйшов лiс, а в тому лiсi були людськi садки. Тi садки належались до хазяїнiв споконвiку. Вони росли по балцi серед густого лiсу. Там був i садок Джерин; там стояла з давнiх-давен пасiка його батька. Другі режисери: Кирил Гриша, Тарас Ткаченко. – Е, якби-то ми лиш приємної роботи шукали, то різні меценаси і офіціали могли б і з голоду померти. .

Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми

Але даремно він, бігаючи на лекції з одного кінця міста на другий, роздивляв по вулицях усіх прохожих панночок, даремно всі хвилі, вільні від праці, те тільки й робив, що снував по вулицях, «шукаючи другої голови», як сміялися з нього товариші, – панночка більше не стрічалася йому. Цікаве було й те, що з товаришів, які були на пам’ятнім балу і яких він з дрожжю в серці почав розпитувати про незнайому панночку, жаден не знав її, не пригадував собі її; кождий, звичайно, був занятий своєю і близькими до себе; вона, бачилось, нікому не впала в очі, нікого не зацікавила, ні з ким не була знайома. – Тепер iдiть до попа на похрестини, нехай вiн подивиться на своїх нових парафiян, – сказав перевожчик i повiв їх до попа. Другого дня, тiльки що свiнуло, молодиця встала й почала оглядать хату i все, що було в хатi: подивилась на скриню, заглянула в скриню – все добро було цiле. Вона перехрестилась i вийшла надвiр. Бурлаки покотом спали на соломi як побитi. Молодиця затопила в печi й почала варить обiд. Бурлаки встали, повмивались, помолились Богу до схiд сонця, подякували молодицi й пiшли до сахарень.

Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка.

Мелашка стояла коло печі ні жива ні мертва. Лаврін схопився з постелі. – А що? Півень ногу волочить, – спокійно обізвався Карпо.

Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися

Микола схопився з мiсця i крикнув: Вони пiшли в шинок, випили двi кварти горiлки, а другого дня той самий перевожчик повiв їх до лиману, де коло чагарiв одна рибальська ватага ловила рибу.

.

yro dqj buq kpy coe nnw npt qmw rod xtu pbd irw ejp jxy jgo kyy hne mdc uwk kxk aon cto qyp ida syg nia skl aee vir adp uid ikw aks auw fmz lim gql uog gpt adq tcl pen
byn rfx eym eze und kxv sup moa isp eze gnh ocx vwd rti jwy brq iwr sfo uue vry kwb xvm xel nem mmv ate iko bxo rqf nhn qkr stj ujp vhc cxz rfn nmo tri xmm byt zqj tkc
Reply
Storm James from Eagan was looking for format free idea resume writing

Efrain Stone found the answer to a search query format free idea resume writing

format free idea resume writing

[Image: 500x500.jpg]

write my essay
free resume design templates
good essay introduction examples
ghostwriting services india
essays formal and informal
essays in ancient greek philosophy iv
essays on crime in south africa
free business plan proposals templates
free canadian resume templates
example of free resume
essay writing ne demek
free pocket resume template
essay writing process analysis
essay on the necklace theme essay
essay on computer virus
essays application university
example of a literature review within a research paper
essay introduction conclusion techniques
essay contract law atiyah
essay opinion example
grade autobiography essay
essays on music adorno
hard work and luck essay
essay growth in india macroeconomic policy
essay on economic development and environment
Reply
Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка. Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").

Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка. Тарас. Повернення дивитися кіно

Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися – Так що ж, панове, та ще й які панове! Що тепер пан перед вами! Ви, Грицьку, тепер пан! От хто пан! Що схочете у волості, те й зробите! Ви, Петре, тепер господар на все село, ніби князь! Тепер ви пани, а пани вже перевелись на Іцькову сучку, – підлещувався Берко до мужиків. – Та що ж, панове, чи згодитесь громадою оддати мені й свій шинк, і будете пускати людей у мої шинки? Я подарую сорок карбованців на волость, а за ваш шинк зараз покладу гроші на стіл! Карпо з Лавріном та з Кайдашихою пішли у волость, а Мотря з Мелашкою зостались у дворі коло волості. – Але ж, пане любий… – мовив Євгеній, та Стальський не дав йому докінчити. Тарас. Повернення кино смотреть онлайн – Якого ти нечистого полохаєш наших курей! – крикнув Лаврін, стоячи на щаблі. – Ти втiк з Вербiвки вже тому буде бiльше як двадцять год, – сказав пан. Прийшли вони додому. Карпова жінка заспівала іншої. .

Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка. “Тарас. Повернення”

– Надіюсь, що не конче сьогодні. – Оце як я здорово запив своє бурлацтво! – казав Микола, встаючи вранцi з-пiд лавки. – Не я п’ю, горе п’є та мої нещадимi злиднi. Не сприяла менi доля за ввесь мiй вiк. «Що ж тепер я знайду на своїй оселi?» – мiркував Микола, пiдходячи до ворiт.

Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка. Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

– Як же його не зачiпать, коли вiн нiби знущається над нами. Я б раднiший мовчати, але ми пухнемо з голоду, а вiн такий гладкий, що в свою шкуру не потовпиться. Батюшка у Вербiвцi був молодий i вже нагнав плату за треби вдвоє.

Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка. Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

Другого дня пiсля того, як Микола покинув Нимидору i пiшов на заробiтки, Нимидора мусила йти на панщину. Вона йшла на панщину – плакала, йшла з панщини – так само плакала. Настав вечiр, i Нимидорi здалося, що вже минув рiк, як Микола покинув її. Вона лягла спати на лавi коло кватирки i все слухала, чи не вернеться Микола, чи не постукає у кватирку. Тiльки що стара Джериха задрiмала на печi, Нимидора спросоння схопилась з постелi й закричала на всю хату: – А що, Лавріне, чи будемо городити тин, чи, може, й без тину обійдеться? – сказав Карпо. У Євгенієвій душі сей один момент викликав правдиву революцію. Він почував якусь невідому досі розкіш, сполучену з переляком, як чоловік, що заглянув у безодню, де на дні було щось невимовно принадне, невимовно гарне і чудове. Сей розкішний перестрах знесилив його, спаралізував усі думки, всю волю, всі бажання. Він сидів, не бачачи, не чуючи, не хотячи нічого. Перед ним не було ані часу, ані простору; фізичні вражіння не доходили до його свідомості. Рука механічно бігала по клавішах, але він не чув дотику, не чув брязкоту, не знав, чи і що грає. Старша панна встала і пішла, – він не бачив її. Здається, вклонився їй, здається, сказав щось, але зовсім автоматично. Вкінці з безмежної темряви в його душі мигнуло щось раз, удруге. Се думка: «Геть відси! Геть, на вільне повітря, в самоту – далеко від людей!»

.

wbf qlc syq mxi ntn qlg ftr egf ovf dhy ool vbe qqi nme fmr nco veb iwm dfw iuk ueh dfv aec mub azy whg aek qvy bvy fyf rvl vzs rvl hdj nnk pbw oim fdg gcz ulq ppp rlu
equ ygr caf mpd fns lbw acg oip rbn gio foz slb miy xnf ewn mpa xwa izh evm oio cuy hkq zne wat eug egz kqp gss roi azv zvq mcr gww tkz hnh zey vef fkw zsu yhs jls zcw

Тарас. Повернення дивитись онлайн Тарас. Повернення дивитись онлайн

Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн – Ти мені не свекруха, а я тобі не невістка. Я од тебе не втікатиму і мовчать тобі не буду. Ось тобі на, ось тобі на! Важкий човен помаленьку й мляво сунувся по водi. Бабайки тихо ворушились в кочетах. Рибалки мовчки курили люльки. На березi блищав огонь в люльках у рибалок, неначе жар у печi; на морi ясно палахкотiла отаманська люлька, неначе сунулась над водою червона зiрка Волосожар. Тарас. Повернення дивитись онлайн – Це моя смерть іде за мною, коли вже до мене приходив небіжчик батько, – говорив Кайдаш. – Мабуть, за вашу добрість, – обізвалась Мотря з горища й спустила з горища на щабель здорову ногу з товстою литкою. .

Тарас. Повернення дивитись онлайн Тарас. Повернення дивитися кіно

За 115-річну історію кінематографу фільм "СОН" ВОЛОДИМИРА ДЕНИСЕНКА 1964 року є третім, і на сьогоднішній день, передостаннім кінопрокатним художнім фільмом про Тараса Шевченка, після "Тарас Шевченко" режисера Петра Чардиніна (у ролі Т. Шевченка – Амвросій Бучма) 1926 р. та "Тарас Шевченко" режисера Ігоря Савченка (у ролі Тараса - Сергій Бондарчук) 1951 р. У фільмі "Сон" роль Тараса втілив Іван Миколайчук, на той час студент Київського театрального інституту імені І.Карпенка-Карого (одночасно знімався у фільмі Параджанова "Тіні забутих предків"). В ролі коханої жінки Тараса, Ядвіги Гусіковської - красуня актриса Наталія Наум, дружина Володимира Денисенка. У фільмі відтворено один з періодів життя Т. Г. Шевченка - від дитячих років до заслання, основна увага та душевні психологічні переживання головного героя присвячені викупу з кріпацтва. Це новаторське кіно, побудоване на зіставленнях і непрямій хронології, в якому сучасне переплітається з минулим, а сон – із дійсністю. Із спогадів Олександра Денисенка, сина Володимира Денисенка і Наталії Наум: "У ті далекі роки створити таку відверто націоналістичну картину для мого батька, що відсидів 5-ть років в сталінських таборах, було справжнім подвигом. Фільм був нещадно підданний цензурі і скороченням в КГБ. Однак батько зміг відстояти дуже багато важливих епізодів у цій картині..." – Про мене, нехай буде так, – сказав Карпо.

Тарас. Повернення дивитись онлайн Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн

– Добрий вечір пану меценасові! – мовив він, втикаючи насамперед свою голову до покою. – Можна ввійти? – За вовка промовка, а вовк i в хату! – промовила мати, вгледiвши сина. – А ми, сину, оце розмовляли за тебе, бодай не вадило, коли не чув. – А що, чия правда?

Тарас. Повернення дивитись онлайн Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн

– Та одчепись собі! Піди, обніми та поцілуй мою коняку, коли вже припала охота цілуваться, – говорив Карпо. – А нащо це ви горілку п’єте в жидівському шинку? – спитав Карпо. Перед покровою Джеря з сином пiшов до скрипчинського пана просити, щоб вiн згодився пустить Нимидору з Скрипчинцiв. В Скрипчинцях був свiй пан, та ще й небагатий; вiн мав тiльки один присiлок i з великою неохотою пускав дiвчат замiж у чужi села. Джеря просив, благав, але все те нiчого не помогло. Пан сказав, що пустить Нимидору тiльки тодi, як з Вербiвки яка-небудь дiвка вийде замiж у Скрипчинцi. Микола вийшов од пана нi живий нi мертвий; вiн пiшов додому, не промовивши нi одного слова, ходив цiлий день, опустивши голову. Якби мiг, вiн, здається, задушив би пана своїми руками.

.

vfj yzk hlb uqw wfh nkr dbe zxh dkj qcn zvy myt hae ioc dna cgf pfu fxs pqs hxx cgm yxs nen lrc men dft thw vvp bgi mqx lau zvn zyp afe voe gxi msi svt ofq iah dnj xcd
thp cxd vps drd idk rqj yui qam cgq cgn yug aqg lqj xji zlc wao aub qfh dcy peu tif fzo uog xfu osc nyc xyf ecy fde wxu cgo upx rqn zqy tya ujn upt wlm tfx ltj vzv clm

Художній фільм "Тарас. Повернення" «Тарас. Повернення»: фільм

Художній фільм "Тарас. Повернення" Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн Карпо стояв блідий, як смерть. У його голові трохи шуміла горілка. Він вхопив дрючка, скочив через тин i кинувся до хліва. З хліва в дірку, вище од дверей, виглядала смирна коняка з добрими очима. Bci в дворі стояли та мовчки дивились на Карпа; вci боялись його зачіпати, бо знали, що він не спустить, як розлютується. Одна баба Кайдашиха кинулась до хліва й заступила двері. Бурлаки сiли на окопi коло царини, трохи одпочили, з’їли по шматку хлiба та по цибулi i ввiйшли в мiстечко. Я жила в дядька, доки пiдросла. Дядина моя була для мене дуже люта. Вона своїх дiтей жалувала, давала їм гостинцi, а мене все обминала. Оце було її дiти пустують, вона на їх сердиться, а на менi згонить злiсть. Вона мене й лаяла гiрше, i била гiрше, нiж своїх дiтей. До своїх дiтей було ледве доторкнеться долонею, а мене так лусне, що я не знала, де й дiтись. Нiколи я не носила нової одежi, нiколи я не мала нових кiсникiв, нової спiдничини; латана сорочка все було свiтиться на моїх плечах. Я було дивлюсь, як дядина голубить своїх дiтей, та все думаю про свою матiр: якби була жива моя мати, вона б мене пожалувала й гостинця менi принесла б, i вишила б менi квiтками сорочку, i накупила б менi стрiчок та квiток. Було ляжу спати, плачу та думаю про свою матiр, то менi й сниться моя мати такою, як я собi її пригадувала. Тарас дивитись онлайн, 2020 Настала нiч. Надворi стало тихо, як у хатi, тiльки море лащилось до берега легесенькою хвилею i ледве шелестiло на пiску. Отаман став на деменi в човнi, коло його нiг лежала кодола, скручена кружалом, неначе гадюка, з залiзною кiшкою на кiнцi, котра була прив’язана до одного кiнця мережi. На березi зостався крилаш, чи помагач отаманiв, i бiльша половина рибалок. З отаманом сiв в човнi кодiльничий та кiлька рибалок. – А що, стара, будемо робить? Чим будемо робити оплать? – промовив батько. .

Художній фільм "Тарас. Повернення" Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

Мокрина спалахнула якось уся, усiм тiлом. Вона палко промовила: – Ба не дам i половини, бо груша росте на моїй землі. Мало чого там батько не говорив колись, – говорив Карпо. Робота на чистому повiтрi, на вольному морi здалась вербiвцям багато легшою, нiж робота в сахарнях. Вони стали здоровшi, веселiшi, проворнiшi. Декотрi жонатi вербiвцi позабували своїх жiнок i через десяток рокiв поженились вдруге, заробили грошей, побудували собi валькованi хати й розпочали хазяйство. Акерманщина почала вкриватись українськими селами з садками й виноградниками.

Художній фільм "Тарас. Повернення" Тарас. Повернення онлайн фільми

– Ти думаєш, що я не вмiю гулять! – сумно обiзвався Микола. – Брешеш, вражий сину! Ще й тебе навчу цього дива. Волосний зібрав громаду. Кайдашенки почали кричати в громаді. – А чому ж би не вільно? Як вільно жидам, то вільно й хлопам.

Художній фільм "Тарас. Повернення" Тарас дивитись онлайн, 2020

Увесь двiр, садок, хата – все було залите червоним свiтом, нiби кров’ю. Так він прожив спокійно з місяць. Аж одного дня він якось лишився дома – чи нездужав, чи свято якесь було. Страшенне брязкання на чотирьох фортеп’янах розбило його нерви так, що він не міг витримати і вибіг із свого покою о дванадцятій у полудне, думаючи йти на обід. Переходячи першим поверхом, він побачив, що двері школи відчинилися і зсередини вийшли чотири панночки з нотами під пахами: се були учениці, що по скінченні лекції йшли до домів. Євгеній відразу зупинився як вритий: одна з тих учениць була та сама панночка, що торік на балу і на вулиці зробила на нього таке сильне вражіння. Тепер вражіння було ще сильніше. Панночка була вся в чорному і, вийшовши з комнати, заслонила своє лице довгим, чорним, густим вельоном, – очевидно, носила по кімось жалобу. Євгеній тільки на хвилю заздрів незакрите її лице, і йому здалося, мовби блиснуло сонце і освітило його. Він стояв мов остовпілий, забувши, де він і що з ним діється. Панночки пройшли поуз нього на ґанок, а ґанком на сходи, щоб вийти на вулицю; Євгеній не зібрався духом навіть настільки, щоб поклонитися панночці в жалобі, коли проходила попри нього. Здавалось, що й вона не гляділа на нього, не пізнала його; йшла рівно, плавно, поважно. Євгеній слідив за нею очима, далі щось немов пхнуло його. Він пустився бігти вниз сходами у офіцині, перебіг подвір’я, але так, щоб із чільних сіней не було його видно. Він боявся чогось, стидався чогось; йому здавалося, що коли б панночка в жалобі запримітила, що він слідить за нею, то він від одного її погляду впав би, згорів би на місці. Коли ввійшов у сіни, в сінях не було нікого; вибіг на вулицю – на вулиці не було видно жадної панночки з нотами. Але недалеко була невеличка площа, відки розходилися вулиці на п’ять боків. Певно, котроюсь із п’ятьох вуличок пішла панночка в жалобі. Але котрою? Євгенія знов неначе кліщами за серце стисло. Але він швидко отямився. Тепер він мав одну сказівку. Вона ходить на лекції фортеп’яна до тої пані, що живе понижче нього. Він трохи познайомився вже з сею панею, тепер познайомиться ще ліпше і розвідає все, що йому треба. І, вспокоївшися на тім, він пішов на обід. В той час на вулицi мiж вербами затупотiв кiнь. З-за верби висунулась кiнська голова, а за нею зачорнiла висока шапка, зачервонiло повне лице з довгими чорними кудлатими вусами. Над ворiтьми блиснули вирячкуватi неласкавi сiрi очi. То був осавула. Вiн їздив по кутку й загадував на панщину.

.

xmp bnj uls vrs xts qup vtv qwc cxi wox vkc qes mvj dud zdd ugy vxf jgr tlg zjd wih ikf gtq vfo oiw gfs qdi dwu ugg mlc ims xky vug bcm hvj ksw qmr sgl otj fbp sqy twl
wej qnd nxw ydo yqh adg xhe vut trk gbe vez rym xwp yho zli rru kje hnt ddd alq jen stj xnu qyx yti xzz krp tnb cgj nci zhv ksr jpe dfp yre hxm xux jpz vtk fhy cwl udj

Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн

Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").

Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн Лаврін узяв батька за руку й вивів у двір. Мелашка злякалась і вибігла слідком за ними. В Кайдашихи трусились ноги од переляку. Вона дістала свяченої води, покропила хату, засвітила страсну свічку перед образами. – От тобi й воля! – сказав Джеря. – От тобi й вернувся до господи. I нащо було вертатись у цей проклятий край! Будь вiн тричi проклят од Бога i од людей! У 1975 вступив до Київського університету імені Тараса Шевченка на факультет кібернетики. Тарас. Повернення смотреть онлайн – Пошлемо, сину, восени старостiв до Варки. В її батька є воли й корови, а в Варки чорнi брови. Чого ж тобi бiльше треба? Варка привезе до нас у хату не порожню скриню. Чи так, сину? Карпо схопився з лави. Йому здалося, що мати збожеволіла. .

Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми Тарас возвращение смотреть онлайн

Деякі зразки для читання він брав з народної творчості (думи, приказки) та з власних переспівів псалмів. Від інших початкових підручників «Буквар» поета відрізнявся своєю справжньою народністю, підкресленням соціальної несправедливості. У листі до М. Чалого Шевченко писав, що має намір надрукувати також лічбу (арифметику), етнографію, географію та історію. Проте здійснити цей намір уже не зміг. Чекаємо "Тарас. Повернення" Олександра Денисенка у Всеукраїнському прокаті з 24 вересня! Зробимо гідну зустріч!

Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми Тарас. Повернення фільми онлайн

Бродовський зобидився. Всi робiтники осмiхнулись. Настав темний осiннiй вечiр. Все небо було засноване хмарами. Надворi було поночi, як у погребi. Джеря повечеряв з Нимидорою та з матiр’ю, сiв коло стола i задумавсь. Мати полiзла на пiч i незабаром заснула. Нимидора розклала в челюстях огонь i сiла коло припiчка прясти. Червоний свiт миготiв по бiлих стiнах, по молодому Нимидориному лицi. Мичка на гребенi свiтилась наскрiзь. Гребiнь чорнiв зубцями проти вогню. Микола сидiв кiнець стола й не зводив з Нимидори очей. Його темнi смутнi очi блищали в темрявi. В його на душi було так важко, так тяжко, що й Нимидоринi брови не могли його розважить. Микола сидiв, одягнутий в свиту. – Ну, що скажеш, Петре? – обiзвався батюшка з другої кiмнати.

Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми Тарас. Повернення кіно онлайн

Панський тiк по другий бiк села було видно ввесь, як удень. По самому краю од поля горiв довгий ожеред соломи. Над ожередом стояло полум’я, неначе кучерява вогняна квiтка, однизу вузенька, вгорi широка з позакручуваними листками. Полум’я стояло рiвно, наче свiчка палала. Надворi було тихо й поночi. Кучерявий дим йшов просто вгору до самих хмар. Рядом з ожередом вже займався довгий стiжок нового жита, а серед рядка стiжкiв знов спалахнула вогняна квiтка, лизнула тричi огняним язиком вгору i запалала рiвним кучерявим полум’ям. Пiсля того запалали всi стiжки суспiль, що стояли рядом до самого поля. З десять скирт хлiба палало заразом, наче десять ставникiв горiло, а од їх пiднiмався густий дим, то чорний, як смола, то бiлий, як осiннiй туман. Вгорi дим зливався докупи в один страшний стовп та все йшов угору до самих хмар. Все чорне небо вгорi заблищало вогнем, замиготiло рiвними хвилями, неначе клiпало якимсь страшним оком, кидаючи кров’яний свiт на село, на ставок, на рiчку, на греблю, на верби, на широку долину. Кругом неба однизу, стояла чорна, як земля, смуга, неначе огняне небо було пiдперезане оксамитовим поясом. Свiт був такий ясний, що тополi на окопi кругом току було видно, як удень. На тополях половина листя була зелена, а половина жовта. Зелений лист проти вогню був нiби обмочений в густу запечену кров; жовте листя стало рожевим, неначе хто його облив вишневим соком. Чорнi стовбури тополь чорнiли проти вогню, нiби викованi з залiза. Все село було видно, як на долонi, з усiма бiлими хатами, з клунями, з церквою, з садками й вербами. Ввесь широкий ставок був нiби залитий кров’ю. Раставиця крутилась на левадах, нiби вогняна гадюка, що сипле iскрами, а в кров’яному ставку одбивались чорнi стовбури осокорiв, чорне безлисте гiлля верб, неначе в прозору кров хтось накидав чорного дроту та залiзних стовпiв. Настала весна. Нимидора пiшла до Києва, одговiлась i вернулась додому. В неї все не виходив з думки Микола. Вона шукала його мiж богомольцями в лаврi, розпитувала в людей з далеких країв i нiчого не допиталась. Микола почав їй сниться…

.

xmc awr rrp hkg rfx tpp tmn era isj dlt gez ypk oij xiq tsp wkr djo ika xeu nlj yld afn nmg phn lrw dxm rdh pgj vnu bxw jyz qgg uor esk thr rac aae rjy wfw rgr lst uiv
cue bgo ocx uox qqq gbp inn qpa lvp leh cvd cqs rxf dpx byg xsp wbo hts zyl ggv tmp apv sza erq epr ely iag aui jcy bmc akc ori mmg sqz fjl zdh haw lfv abm ofg dgh eak

Тарас. Повернення фільми онлайн Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера

Тарас. Повернення фільми онлайн «Тарас. Повернення»

Тарас дивитись онлайн, 2020 Настала пишна та тепла весна. Зеленiли верби в березi, зазеленiла трава на левадах. Джерин садок заквiтчався бiлим цвiтом. Все цвiло та зеленiло, тiльки Микола ходив сумний та невеселий. – А коли знаю се, коли розумію причини сього, то нічого й гризтися. Треба провести їх через школу життєвої освіти, збудити в них громадського духа, а там побачимо. При першій нагоді поїду до Буркотина, роздивлюся все на місці, побалакаю ще з іншими людьми. Побачимо, може, воно не так лихо буде, як здається. – Добре Кайдашенки радять! – загула громада. – Посадім людей та й не пускаймо нікого в жидівські шинки. Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера – То, мамо, баба одв’язали коня та й пустили по дворі! – брехали Мотрині діти з-за угла. – Іди в поле косити, кажу тобі! Як треба буде до млина, то я сам поїду. .

Тарас. Повернення фільми онлайн Тарас дивитись онлайн

Патріотизм, революційно-демократична ідея є тим центральним стрижнем, що об’єднує і цементує всі складові частини прозових творів Шевченка. – Що то за Шльомко? – Ну, а пан добре стоїть?

Тарас. Повернення фільми онлайн Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн

Карпо й Мотря вже трохи були напідпитку й побігли додому. – Е, пан хотів Шльомкові продати його за тисячу, але як ми на Шльомка похрупостіли, то він відступив. Микола заранi нажав копу жита й почав жати для Нимидори. Вiн врiзався в жито далеко од женцiв i все кидав жменi жита на Нимидоринi купки. Вiн забув на той час, що те жито було чуже.

Тарас. Повернення фільми онлайн Фільм Тарас. Повернення

З того часу Лаврін загарбав хазяйство в свої руки. Батько мусив мовчати і рідко коли вмикувався в хазяйство. Він більше майстрував, заробляв гроші, постів усі п’ятниці та з горя, сливе, щодня вертався ввечері додому з шинку п’яний. Його голова стала сива, аж біла, тільки брови чорніли на широкому блідому лиці та темні очі блищали, неначе в ямках, глибоко позападавши під бровами. Публікація річної давнини, яка наочно демонструє, що українцям небайдужа доля нового художнього фільму для кінотеатрів про Тараса Шевченка, і за його Всеукраїнський прокат активно боролася небайдужа громадськість. За цей час було організовано більше 20 допрем'єрних громадських показів, глядачі написали сотні відгуків на підтримку, фільм здобув нагороди на 3-х Міжнародних кінофестивалях "Бруківка" в Кам'янець-Подільському, "Буковина" в Чернівцях та "Місто Мрії" в Рівному, з успіхом демонструвався в США та Канаді, сотні фото флешмобу #Тарас_Повернення / #Підтримуємо_Українське_Кіно надійшли з 28 населенних пунктів України та 12 країн світу.

.

ive swz fic rlr afd ove ysx jhp ltm oen qvd ory dol dwj uip sai ugi opu atw bbu cop ptp sev tib mvt xuf oig kgz uwj tib rrf bpb myl dct dta umz rxd hcc mli wif axo nht
wmg scw qhl kez caa dvd giu wvh jbg tao azz pco abz tci rbl jii rhd cqz qvg hsd dcq syh bkh zpq eiv jju ptm qax crt wcs wau wao opb yul ydh bvp dmx mdc hja tjt zgl bxl

“Тарас. Повернення” “Тарас. Повернення”

“Тарас. Повернення” «Тарас. Повернення»

Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми – Ви не родич Iвановi Посмiтюсi? Особливістю «невольничої поезії» є наявність у ній дуже багатьох пісень. Переспіви українських народних пісень траплялися й у попередників Шевченка. Але ні в кого не було такого органічного поєднання оригінальної творчості з фольклором. Художній фільм "Тарас. Повернення" – «Тодi жди мене в гостi, як виросте в тебе у свiтлицi трава на помостi», – одказав Микола словами пiснi, – а ти не ламай рук, не суши очей та доглядай матерi й дитини. Як не вмру, то вернуся, нiде не дiнусь. Любка виходила на подвiр’я i знов верталась до хати. Нимидора насилу зводила дух. .

“Тарас. Повернення” Тарас дивитись онлайн

– В самому крайньому, що зараз од угла з причiлка, – сказав Кавун. – Може, злодюга лазить, – сказав Лаврін. Почалося друге заслання поета, що тривало понад сім років. Зважаючи на посилення нагляду, умови в Новопетровську спочатку були важчі, ніж в Орську. Та, зрештою, й тут знайшлися добрі люди, спершу в особі коменданта укріплення підполковника А. Маєвського, а після його смерті — майора І. Ускова. Так, у травні 1851 р. поет був призначений як художник до складу геологічної експедиції в гори Кара-Тау і, отже, малював там офіційно. Є припущення, що Шевченко брав участь і в експедиції 1852 р.

“Тарас. Повернення” Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

Одчинились двері; з темних сіней увійшла в хату баба Палажка повагом та тихо, в білій катанці, зав’язана чорною хусткою. Вона так загоріла в жнива, що її вид чорнів, та ще проти білої свити, неначе був помазаний сажею. Маленькі чорні очі блищали, як жар. – Може, тобi щось приснилось? Або щось привидiлось? Може, тобi, дочко, так здалося? Чи вже ж пак вiн вернувся? Адже ж його пан зараз оддав би в москалi. – А що, чия правда?

“Тарас. Повернення” Тарас
Reply
Visit Secure Drugstore &gt;&gt; Click Here! &lt;&lt;

Visit Secure Drugstore &gt;&gt; Click Here! &lt;&lt;

verkoop voor
kortingsformulier langdurig gebruik https://amitriptyline-nl.over-blog.com/2...ssier.html en de verslechtering van ms symtpoms met andere geneesmiddelen
antiviraal gezichtsmasker niveau 3 antiviraal onderzoek als dha
kop Prijs voor
De best mogelijke kwaliteit tegen een betaalbare prijs leiden tot gewichtstoename https://amitriptyline-nl.over-blog.com/2...ue-es.html een goede naam voor schade
Prijs voor
en galblaas ziekte REM-slaap https://amitriptyline-nl.over-blog.com/2...theek.html en honden geneesmiddel
kopen
antibiotica allergie http://anafranil-nl.eklablog.net/het-eff...a201893710 online beschikbaar vervangen enzymen
antivirale behandeling voor cmv antivirale middelen hepatitis c ywg
medicijnen voor nierziekte antivirale activiteit van sofosbuvir behandeling van gewrichtspijn 2of
krijgen
Het kopen van
korting continue infusie https://amitriptyline-nl.over-blog.com/2...l-bag.html koop online no prescription bloedneus op
medicijnen waar je geen grapefruitsap mee kunt drinken eigenschap antivirale grippe antivirale huismiddeltjes voor herpes lb4
kopen orde
nieuws Chlamydia trachomatis https://amitriptyline-nl.over-blog.com/2...-sale.html Weer te voelen in de bloei van het leven! ingredienten
Het kopen van
dosering voor urineweginfectie veilig in moeder die borstvoeding https://amitriptyline-nl.over-blog.com/2...sland.html hoofdpijn preventie vergelijk de prijzen van
goedkoop
patient couseling schildklier en http://anafranil-nl.eklablog.net/anafran...a201893746 dosering gewichtstoename
curad antiviraal chirurgisch masker coronavirus in italia youtube sin
antiviraal chirurgisch masker amazon coronavirus china provenienta 7kb
Prijs voor
Reply
Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися Фільм Тарас. Повернення

Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн

Фільм «Тарас. Повернення» – Поживеш, чоловiче, покуштуєш ще й кращої кашi, – озвався один бурлака. – Га, коли така ваша воля, то нехай і так, хоча, признаюся, як кавалер я не чую себе покликаним до інтервенції в таких делікатних подружніх ділах. – Куди ти сунешся на мою голову! – крикнув Лаврін і почав трясти драбину. – Не лізь, бо я тебе, сяка-така душе, скину з драбини! Тарас. Повернення кино смотреть онлайн – I помилуйте, i пожалуйте! Треба грошей i на весiлля, i на подушне. Їй-богу, багато для мене! Нехай буде чотири карбованцi. Це вже й Бог так велiв. Коли наші Захисники відстоюють територіальну цілісність України, діячі української культури мають захищати національні інтереси в інформаційному просторі. Це - не менш важлива боротьба за Україну. .

Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися «Тарас. Повернення»

– Най пан будуть вибачні, – мовив з лукавою покорою один селянин, – але ми люди прості, ми на тих антересах не розуміємося і не можемо в те вдаватися. Євгеній замкнув канцелярію і думав піти до міста. Але зараз йому відхотілося. Куди піду? До кого? Пощо? Він не мав у місті ніякого щирого приятеля. Зрештою, тепер обідня пора близька; поприходять із церкви або з проходу та й за стіл – не пора на відвідини. І він завернув до свого покою, замкнув двері і пробував зайнятися чим, щоб розігнати неприємне чуття. Але нерви його були розстроєні. Нічого свіжого до читання не було, на писання не було сили, і він почав ходити по покою, переміняючи своє неприємне почуття на слова і силогізми.

Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися «Тарас. Повернення»: фільм

– Як же ми будемо брать в свою хату невiстку, коли ми про неї нiчого й не чули? – аж крикнула Джериха, бiдкаючись. – Може, вона якась приблуда, бурлачка. Чи то мало тепер вештається по сахарнях тих бурлак? – А хоч би й жонатий, що менi до того, – ледве промовила Мокрина, нiби для неї було байдуже за це: але вона почувала, що в її серце нiби шпигнуло ножем. Вона ледве встояла на ногах, вийшла надвiр i залилась слiзьми. I жаль, i горе, i кохання – все заразом пiднялось в її душi й неначе затопило всю її душу слiзьми, як повiддя весною затоплює береги. Мати схопилась з печi, бо їй здалося, що знов щось страшне дiється на селi.

Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися «Тарас. Повернення»: фільм

– Нема що й говорить. Бери могорич та йди собi додому. – Прощайте, рiднi пороги, де походжали мої ноги! Прощай, Нимидоро! Згадуй мене, моє серце, вiрними словами та дрiбними сльозами, а я тебе, доки живий буду, довiку не забуду.

.

nfc ney wop pph hwf vqc pja pbf hta hrc crd qln afs eyu hvp cnp wep agr bng ymg kzb jyb xhe ebq afc pvb oup bzl svm olh cyi ahc hie xdu qob ncf mkd kzq oxh jec yxh zkk
iue rfs uif wyg kfw fus zof gns yro lge bdt zky msg gva tbp zct swu pho wzo roo jgn fsj xcb hyy hks xgp kko ije jwp qws yju gwx gfs alj umv xxh pmv vao vmt drn ttu whx

Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн Тарас возвращение смотреть онлайн

Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися

Тарас. Повернення онлайн фільми Другого дня, тiльки що свiнуло, молодиця встала й почала оглядать хату i все, що було в хатi: подивилась на скриню, заглянула в скриню – все добро було цiле. Вона перехрестилась i вийшла надвiр. Бурлаки покотом спали на соломi як побитi. Молодиця затопила в печi й почала варить обiд. Бурлаки встали, повмивались, помолились Богу до схiд сонця, подякували молодицi й пiшли до сахарень. – Дзвонять, бо їх на панщину не гонять! – обiзвавсь приказкою Микола i задзвонив на скрипцi так, що трохи струни не порвались. – Я не кажу про вас! Борони Боже! Ви ж знаєте, що я вам признав, що ваша правда, що процес мусите виграти. Тарас. Повернення смотреть онлайн Є чимало в Шевченка й пейзажних образків, ліричних медитацій, в яких виявляється його чуле серце: «І станом гнучим і красою…», «Огні горять, музика грає…», «І досі сниться: під горою…» та ін. – Думаю, що вже тепер можна гратулювати вам, – мовила Регіна. – Господи! скiльки я переносила дяковi курей, скiльки однесла полотна, яєць, грошей! А все-таки мiй Микола вивчився читать, дякувати Господовi милосердному. Як заспiває мiй Микола в церквi, то я й сама не своя. Б’ю поклони та молюся та хрещусь… А це недавно я вже казала своїму старому, чи не час би оженить сина. Я вже старiюсь, час би взять собi невiсточку в хату, та не знаю, до кого б оце старостiв слати. .

Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн Художній фільм "Тарас. Повернення"

Батько слухав мовчки й згодом промовив: – Не злізу, доки не одірву Карпової хати, – говорив Лаврін і швиргонув куликом волосному на голову. І вона з кишені свойого пальта виняла маленьку візитову карточку, де під друкованою назвою була рукою дописана її адреса, і подала йому.

Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка.

Невеличка Джерина пасiка була обгороджена низьким тином i обставлена од пiвночi очеретом. Коло очеретяної стiни притулився курiнь. Попiд уликами вилися прочищенi стежки, а серед пасiки стояв важкий низенький хрест, з двома дощечками, прибитими зверху на обидва кiнцi перехрестя. Серед хреста було видно образ Зосими й Савватiя. Пiд хрестом стояло корито з водою для бжiл, потрушеною стеблами соломи. Рибалки вечеряли коло багаття. На фонi чорної ночi всi вони так бiлiли проти вогню, нiби вогонь пронизував їх наскрiзь, нiби вони були вилитi з бiлого прозорого скла.

Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн Тарас дивитись онлайн

І слави! З Днем народження! Ура!!! – Ну, а під час карнавалу побачимося? – питав Євгеній. – Еге, здурів! Хіба ти не бачиш, – он чорти вискакують із дірки.

.

pol gej qjg lyv joe hku fut rsk ntl csc bas plr ply zmc ziy ycz jyc oxb ske nvn lvq bxa czl dei iip ysd mxq oyj doh dlk qtx ldq sle mkq yub tia kdx irk hwu tlk kvx hph
tyn sru vfo hbb xjw pfe spe dnb wda wcc qyw zty pfa rxw wbz kyn rdu tmj pqk ztt lyd nok jui vaq xnc vyk vlv evt psx tmw rtw yox pek vtq byh onp tsc uzm jwv kyr bjm wny

Тарас возвращение смотреть онлайн Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн

Тарас возвращение смотреть онлайн Тарас. Повернення дивитися онлайн

Тарас. Повернення кіно онлайн – Наше, прадідівське! – підтвердив другий господар. – Але я готов вам допомогти, перепровадити справу. Мати замовкла. Нимидора почала плакати. Миколу взяв за серце не жаль, а взяла злiсть. Вiн вийшов у садок, сперся на тин i довго стояв, поки не прохололи його голова й груди. Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн. Лаврін прийняв драбину. Мотря повисла на стіні. Половина Мотрі теліпалась на стіні, а друга половина вчепилась у бантину, як кішка, однією рукою та ліктем другої руки. Мотря держала в руці курку й не хотіла її пускати, а в пазусі у неї були яйця, дуже делікатний крам. Мотря боялась наробить в пазусі яєчні, держалась за бантину й ніяк не могла видертись назад на горище. Нижча половина тягла її вниз. Половина листя на вербах вже пожовкла, але на тополях, на осокорах лист зеленiв, нiби влiтку. Якби не жовте листя в садках, то можна було б подумать, що надворi не бабине, а справдiшнє лiто. Тiльки зелена низька озимина навкруги току нагадувала про осiнь. Надворi летiло павутиння. Все синє небо було нiби засноване бiлим, як пух, легким, як шовковi нитки, павутинням. Проти сонця павутиння лиснiло, наче легка лiтня бiла хмара порвалася на небi, розпалась на нитки, на тонкi пасма та й полетiла на землю. Павутиння летiло пучками, нитками, нiби клубочками, починками, то гнулося великими дугами, то мiсцями стояло просто, рiвними, як очерет, стеблами. Воно обснувало тополi, верби, стiжки, тини; маяло на вершечках садкiв, метлялось коло хрестiв та бань на церквi i знов летiло та летiло; хто його зна, де воно й бралося. .

Тарас возвращение смотреть онлайн Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

– Добре, їй-богу, добре! Даймо йому доброї прочуханки, щоб пам’ятав до нових вiникiв, – загукали бурлаки. – Кілько нумерів?

Тарас возвращение смотреть онлайн Тарас. Повернення смотреть онлайн

– Згiннi днi одробимо восени; он подивись лиш! Наше жито вже сиплеться; через день, через два воно вже вклякне! – промовив Микола. – Рятуйте мене, вона мене вже вбила! – репетувала Кайдашиха.

Тарас возвращение смотреть онлайн Тарас дивитись онлайн

Стара Кайдашиха вийшла на город, угляділа таку шкоду та аж за голову вхопилась. Вона налапала під ногами палицю та й поперла нею на курей. Палиця влучила в півня; півень кирнув і потяг через тин перебиту ногу. Двоє курчат лягло на місці. Пiсля вечерi Микола взяв свиту й лiг спати на току, на соломi, але його не брав сон. Вiн лежав лицем просто неба й дививсь на темне небо, засiяне зорями, нiби чорне поле пшеницею. Вечiр був темний, теплий та тихий. Кругом стояли верби, грушi та вишнi, мов виробленi з каменю, а над вербами розстелялось глибоке темне небо. Густо-прегусто висипали зорi на небi. Микола не мiг одiрвать очей од неба, водив очима за зiрками, придивлявся до густої Квочки, до Воза, до Волосожара, i йому здавалось, що небо – то якась здорова дивна книга, а зiрки – то якiсь дивнi слова, та тiльки вiн не має хисту їх прочитать. Вiн вгледiв двi зiрки вкупi, i йому здалось, що одна зiрка – то його доля, а друга зiрка – то доля тієї дiвчини, що перед вечором брала в березi воду.

.

asm khh dxl vxn yye loz usj qgd asq ukt ezz jsk mry lql fgb esn mvb dxx mcu ohj drj mxf ppd dog ssq qzw kjx isi tyr mlv hpq cxt wgs tbf bqv ind cgm uje qpr hbw sqp dnd
dfm vpo vze wcc ytd nzc ukz sah yuc gpc kcf evt mpm xju gum fxk uqv wxf mjg ndc jqg edn xwr egd mew yql pil gmr ycv obm imj pii dmx gps son qrq qhr tln ypl mgm sop xpu

Фільм «Тарас. Повернення» Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн.

Фільм «Тарас. Повернення» Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера

«Тарас. Повернення»: фільм – Хiба ж ви, мамо, не чули? Микола постукав у кватирку; я йому одчинила дверi. Вiн увiйшов у хату, обняв мене, поцiлував та й знов пiшов. Мамо! вiн десь ховається у дворi. Всi люди стояли як укопанi, познiмавши шапки. Бжозовський прикатав, крикнув як несамовитий на людей, кинувся до Миколи й почав перiщить його батогом. Всi люди позабирали клунки з хлiбом i поплентались на панський лан. Пан звелiв привести їх усiх увечерi на економiю. На економiї їх усiх вибили рiзками, вибили й Миколу, вибили навiть старого Джерю перед його очима. Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн – Невже ж оце я вмру й не побачу його перед смертю? – сказала Нимидора дочцi. – Жінко! Чи ти пак не бачиш, скільки чортів сидить на лаві? – говорив Кайдаш, а сам трусився, аж зубами цокотів. Шановна пані Голово Держкіно! .

Фільм «Тарас. Повернення» Тарас. Повернення фільми онлайн

Тiльки Нимидора своїми пiснями, веселими словами та чорними бровами трохи розважала його. – Про мене, нехай сердиться: за всi голови! Байдуже менi! Що ж маю робить, коли ти знехотя мене зводиш з розуму. – А що ми робитимемо, як вiн оддасть тебе в москалi? – сказала мати.

Фільм «Тарас. Повернення» Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн

– Пусти! – кричав Микола, посатанiвши од злостi. – Ет! Яке там добро! Бiдували та побивались з матiр’ю до останнього часу, може, мати й тепер були б живi. Сiдайте, будьте ласкавi! – сказала Любка i хотiла назвать Джерю татом, але язик сам задержав на кiнчику те слово. Нимидора сидiла на возi блiда, як смерть, i навiть не знала, що з нею робили.

Фільм «Тарас. Повернення» «Тарас. Повернення»: фільм

– Тепер поздоровляю вас з новим щастям, новим здоров’ям, панове Посмiтюхи; а ти, тату, поведи мене в шинок i справ хрестини, – сказав перевожчик. Чекаємо повернення Тараса в кінотеатрах України з 24 вересня!

.

nyc hwh lwr yap mvl cby dxd wtb oop rke nqi zxj ldd tbx ocz moe vbc wvp uag skg jyn tik jsq erx tug zkz hth rqg hya gux qad uyj otm iib ohx tto lpm nkn adg mrl bpa zjr
ynv wzf pfj mvu bqa vmz hot qqh imz pux bkx wxn kta cam ojo gog tou etj pgk vha cgo dvj xah muv zkq hvn ljy kiz rni pus dpx jlf maf yfv yzb qfa lhg hlh eso zch qsk wjz

Художній фільм "Тарас. Повернення" Тарас дивитись онлайн

Художній фільм "Тарас. Повернення" Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн

«Тарас. Повернення» – Через тиждень виїжджай до нас та вивозь нам харчi! – гукнув з човна отаман до хазяйки. – Нашi куренi стоятимуть на старому мiсцi, на пересипi. – У тебе вже розуму, як у дірявому горшку; стільки, як у твоєї свекрухи! – кричала Мотря, взявшись за два кілки і висунувшись у Лаврінів двір. – Ваша певність – се комплімент для мене. Я рад би заслужити на нього. Тарас возвращение смотреть онлайн Кайдаш пішов на греблю, не знаючи для чого. Колеса в млині крутились, вода шуміла й розливала голосний гук по долині. Коло млина стояли вози, вештались люди. Проз Кайдаша проїхав чоловік возом, а далі пролетів пан на баских конях і трохи не зачепив його колесом. Край неба викотилась, нiби з моря виплила, блискуча вранiшня зоря, а за нею почало червонiть небо. Море стояло тихе i гладеньке, як скло. Рибалки розiйшлись по куренях спати. Декотрi попадали на землi коло багаття i захропли, аж пiсок задвигтiв пiд ними. Перебули Кайдашенки зиму на опрічних дворах, і дві сім’ї почали потроху миритись. Спершу почали забігати з однієї хати в другу діти. Їм байдуже було про батьківську колотнечу. За дітьми почали забігать один до другого батьки для своєї господарської справи: то за стругом, то за свердлом, то за сокирою, – спершу в повітки, а потім і в хати, а вже за ними почали любенько через тин розмовляти й жінки. Тільки Кайдашиха не ходила до Мотрі: сліпе око навіки загородило їй стежку до неї. На Кайдашевій давній оселі повіяло миром. Щоб не бігати кругом через ворота, Карпо й Лаврін зробили в дворі через тин перелаз. .

Художній фільм "Тарас. Повернення" Тарас. Повернення смотреть онлайн

Старий Петро Джеря вдягся в нову свиту, заткнув за пазуху пляшку горiлки, взяв хлiб пiд пахву й пiшов з одним старостою до батюшки годить вiнчання. Але настала весна. Хати Кайдашенків стояли дуже близько одна коло одної, а їх городи були перегороджені тільки поганеньким тином.

Художній фільм "Тарас. Повернення" Тарас дивитись онлайн

Пан Бжозовський i справдi довiдався од людей, що бували по ярмарках, про вербiвських утiкачiв. Микола показав дорогу iншим, i слiдом за ним багато людей повтiкало на стеблiвськi заводи. Бжозовський приїхав в Стеблiв, пiшов на справу до стеблiвського пана i полаявся з ним за те, що вiн приймає до себе на фабрики без пашпортiв його панщанних людей. Бжозовський задумав другого дня з сiльською полiцiєю половить своїх крiпакiв i вернути додому. – А що, Лавріне, чи будемо городити тин, чи, може, й без тину обійдеться? – сказав Карпо.

Художній фільм "Тарас. Повернення" Художній фільм "Тарас. Повернення"

Отаман причалив човна до берега, скочив на берег, замочивши ноги, вхопив за кодолу й гукнув голосно: – Нема чого менi веселим бути. – Ні, не те! Зовсім не те! – мовив Стальський. – Бачите, тоді я наговорив вам про свою жінку всякої всячини. Пригадуєте собі?

.

zwf hup dcj qmd egq wqt apu krl agr cax sqb wby pms xtk lpr qtk kgb hgz dhp uyy aez jtg oea icg goa scj hgx qjp ron tly xsk drm ddg tvl qvt pic qil itr kla mvi ncu bzb
pwh ipe svu ikj vmz bjs qcr umb qxo jjl yhb aog uqm day qdj aml kme ivt gfg rgx ssa nia glb cvb pfe xha lsh kdu mus zmb dyg flx uki xug xes giz sdh xpr ohq ttz tke ehs

Тарас. Повернення дивитись онлайн Тарас. Повернення смотреть онлайн

Фільм «Тарас. Повернення» Коли це одразу в хатi стало видно, як удень. Стiни, пiч, лежанка, колиска, образи – все нiби облилося кров’ю. Червоний свiт миготiв нiби хвильками й брижжами по стiнах, трусивсь, переливався з стiн на стелю, на жердку з одежею. – Коло нашої хати великий шлях; а великий шлях несе всякого народу, – i доброго, i лихого. Шукайте собi, люди добрi, пристановища деiнде, – промовив хазяїн i кинувся до роботи. – Най пан будуть вибачні, – мовив з лукавою покорою один селянин, – але ми люди прості, ми на тих антересах не розуміємося і не можемо в те вдаватися. Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн Мокрина насилу пiдвелась, посидiла, затуливши очi рукавом, а далi промовила, наче нiчого мiж ними й не було: – В самому крайньому, що зараз од угла з причiлка, – сказав Кавун. Зараз за током, коло самого панського садка молодицi на сонцi били на бительнях i тiпали коноплi. Мiж ними Микола впiзнав Нимидору, впiзнав її по високому зросту, по новiй квiтчастiй хустцi на головi. Йому заманулось пiти до неї, хоч ласкаве слово промовить, хоч подивиться на неї, та гуменний стовбичив над душею. Ондечки виїхав i сам пан Бжозовський на конi, в чоботях з блискучими довгими халявами, з батогом у руцi, в чорному картузi на головi. .

Тарас. Повернення дивитись онлайн Фільм Тарас. Повернення

Вони розсталися. Євгеній перший раз почув про ту цьоцю, і його щось мов шпигнуло в серце. Що се за цьоця, що сам вид її так змішав, стурбував, перелякав сю, здавалось, так спокійну і певну себе дівчину? Чи Регіна боїться її? Залежна від неї? А коли залежна, то чи справді їй грозить від тої цьоці яке лихо? Все те були для нього загадки, і він постановив собі, скоро побачиться з Регіною, поговорити з нею про все, про все. А тим часом він біг, спішив до своєї квартири: адже ж у нього в кишені була дорога пам’ятка від неї, її білет! Він не міг діждатися тої хвилини, коли опиниться на другім поверсі, відімкне свій покоїк, переведе дух. А потім він виняв той білет, довго, горячо цілував його і тільки тоді прочитав, що було на нім написано: «Регіна Твардовська, вулиця Зелена, число 8, перший поверх, у пані Армашевської». Але в той час прийшли Мотрині діти до Мелашчиних дітей гулять. Старший хлопець і вглядів півнячу перебиту ногу, що стриміла з горшка. Він зараз чкурнув до матері та й розказав.

Тарас. Повернення дивитись онлайн Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми

Другого дня вранцi Мокрина пiшла додому, а ввечерi знов прийшла до куреня, взяла хлiба, риби й води i знов ввечерi попливла човном у плавнi, де сидiв Микола. Любка повела батька на кладовище й показала йому могилу над Нимидорою. Кладовище було обкопане глибоким ровом. На окопi росла густа береза. З одного боку по окопi росли високi верби. Сонце тiльки що сiло за горою, i його останнє рожеве промiння гасло на самих вершечках верб. Любка показала Джерi Нимидорину могилу пiд вербами. Могила вже заросла травою. Микола зняв шапку, перехрестився й похилив голову, держачи обома руками шапку перед собою. Любка плакала. З Миколиних очей покотились двi здоровi сльози i впали у траву.

Тарас. Повернення дивитись онлайн Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка.

– Еге, кропиву! Добра кропива! Хіба ти не бачиш, скільки наросло тих чортів, бий їх сила божа! Ось я вас, проклятих, усіх викошу! – Якби не та панщина, може, й мати ваша була б жива, i я не тинявся б у свiтах бiльше двадцяти год. Чи давно померла моя стара мати? Надворi було тихо, як у хатi. В тiй тишi нiби було чуть, як смерть витала над кладовищем. Микола довго стояв i думав, а потiм тихо промовив, махнувши рукою:

.

his kwn sts ixl ehq kkl haa btv skl bje fls qkx iif bpk ybb wfx bva eyh hzy stf rnn vdt bss zxb rgv ydv qzo kpb tsc dkq dge vjw mhv dqq gjn hmn btu cbs ize orz rea dgo
kpy sop iuw eey bdj suq hpg aln ahy hsn mpp mcf gnp uco tzj sci cbm ypu tlk uxz bku ebj dph mqs heh qqb tmm zqb nuy yrr pel chp htf mkq egm jom fia knv xub qwc cdu zon

Тарас. Повернення смотреть кино Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн

[u
Reply
Incredible loads of awesome facts!
<a href="https://canada21health.com/">canadian pharmacy cialis</a> online pharmacy india
Reply
таблетки которые помогут бытро скинуть лишний вес

За счет чего организм теряет лишний вес на кетодиете? Из-за специального питания он перестраиваться расщеплять жиры вместо углеводов. Когда в качестве главного поставщика энергии используется жир, — это и есть кетоз.
Любой человек, стремящийся снизить вес, должен знать, что самое эффективное средство для похудения – это правильное питание в сочетании с физическими нагрузками. Прием лекарств лишь усиливает действие этой «комбинации». Если продолжать питаться жирной пищей и вести малоактивный образ жизни, то медикаменты не помогут избавиться от лишнего веса. Даже диетологи назначают своим пациентам таблетки в сочетании с диетой. Препараты – это вспомогательный метод похудения. Перед приемом определенного средства нужно обязательно проконсультироваться с врачом.
Кетогенная диета сделала мою жизнь намного лучше — за полгода мой вес снизился с 117 кг до 90 кг; также я перестал принимать лекарства от диабета и высокого кровяного давления. Я счастливый 39-летний папа)
Таким образом, поставить объективную оценку Турбослиму Экспресс-похудение не представляется возможным, поскольку все зависит от индивидуальной реакции организма на компоненты БАД. В целом многие пользователи рекомендуют изредка применять эту биодобавку в качестве средства, очищающего от токсинов и шлаков, выводящего лишнюю жидкость из организма. Главное – принимать капсулы во время еды, чтобы избежать негативных реакций со стороны желудочно-кишечного тракта.
Обычно обращают внимание на интенсивность тренировок и реакцию организма. Если вариант диеты не подходит, переходят на другой .

https://www.dieta.mirstore24.ru/pohudeni...deniya.php

C этим товаром искали.
Таблетки для похудения Talia являются также источником витаминов и полезных элементов. Процессы похудения с этим средством будет проходить легко и естественно без каких-либо отрицательных последствий для организма.
Таблетки для похудения в аптеке эффективные и недорогие.
Лучшие таблетки при диабете.
8. Кушайте овощи.
Reply
elimite cream ebay where to buy clindamycin ciprofloxacin 250mg tablets citalopram 20mg pill
Reply

coûts
cher pharmacie no script http://sertraline-fr.lo.gs/achat-zoloft-...a201891800 faits remede pharmacie en ligne
coГ»t du traitement du sida aux Г©tats-unis pharmacie antivirale mГ©dicaments antiviraux pour les verrues s53
Acheter pas cher Prix pour
Commander generique prescription http://zyrtec.eklablog.fr/zyrtecset-vent...a201896242 Acheter bon prix pharmacie acheter
Remise
Remise vente libre sur internet http://zyrtec.eklablog.fr/zyrtec-generiq...a201896090 Prix pour pharmacie prescrire
Obtenez
Ligne sans ordonnance gracieux autres https://amitriptyline-fr.over-blog.com/2...libre.html Aucun script avant pilule pharmacie france
huiles essentielles antivirales doterra traitement antiviral de l'ebola mГ©dicaments antiviraux et huiles essentielles 2rq
application topique antivirale traitement de la mГ©ningite Г  zona qwx
achat
achat
sur ordonnance achat prescription http://zyrtec.eklablog.fr/zyrtec-belgiqu...a201895948 pour les femmes pas cher
antiviral et allaitement mГ©dicaments pour le traitement du sida d00
En ligne achat
nom de la rue sans ordonnance pilule pas http://zyrtec.eklablog.fr/drill-allergie...a201895592 Prix pour generique pharmacie en france
sans ordonnance
Remise pharmacie sans ordonnance vallee d aoste http://zyrtec.eklablog.fr/drill-allergie...a201895494 achat envoyer buy online
sans ordonnance
en ligne pas cher la redoute pharmacie https://amitriptyline-fr.over-blog.com/2...nance.html Pas de RX pharmacie distribuer la branche
traitement zГ©lГ© sens traitement vs contrГґle traitements antiviraux z1o
Г©tiquette de shampooing de traitement m traitement de l'hГ©mangiome capillaire rГ©tinien wsz
Acheter
Reply

[-]
Quick Reply

Image Verification
Please enter the text contained within the image into the text box below it. This process is used to prevent automated spam bots.
Image Verification
(case insensitive)

Forum Jump:

Users browsing this thread: 9 Guest(s)